16 روغن روغنی آیورودیس برای موهای بلند و سالم

هندوستان به آیورودا معروف است که به درمان گیاهی متکی است. آوردن این دانش باورنکردنی در مراقبت از مو واقعاً نعمت است. به موهای بلند ، براق و سالم مادربزرگ خود نگاه کنید - این به لطف گیاهان ساده حاوی خواص درمانی عالی است. اگر به دنبال روغن عالی آیورودای هستید ، جستجوی شما به اینجا ختم می شود! من در حال حاضر لیستی از بهترین روغن های آیورودیاک موجود در بازار را گردآوری کرده ام که می توانند موهای ضخیم و سالم را در هر زمان به شما ارائه دهند. اما ، قبل از اینکه این موضوع را بررسی کنیم ، به چند کار ساده که می توانید برای ساخت روال مناسب مراقبت از مو انجام دهید ، نگاهی می اندازیم.

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی قیمت مراقبت از مو کاما آورودا برینگادی
قیمت بررسی روغن رشد موی فشرده Nivr
قیمت چک روغن آیرودیس کینگ کینگ
قیمت بررسی قیمت روغن مو طلای آیورودا پیشرفته پاراگوئه
قیمت بررسی روغن درمانی بیوتریک بیو برینگراژ
قیمت بررسی روغن مو گیاهی بهینگراج طبیعی بهینگراج
قیمت بررسی روغن سالم ، طولانی و قوی Trichup
قیمت بررسی روغن روغن ایورودایک Shahnaz Husal Shalocks Plus قیمت آیرودیز
قیمت چای نکتار آبی پوست سر و بررسی روغن مو ضد شوره سر
قیمت بررسی قیمت روغن ماساژ سر غنی شده گیاهی ایورودیز
مراحل ساختن روال مناسب برای مراقبت از مو

مرحله 1 - نوع مو خود را مشخص کنید
چهار نوع اصلی مو وجود دارد - روغنی ، خشک ، ترکیبی و نرمال. نکته اصلی حفظ موهای سالم تنظیم روال مراقبت از موهای شما متناسب با نوع موهای شما است.

مرحله 2 - از روغن و ماسک استفاده کنید

روغنکاری نقش اساسی در مراقبت از مو دارد. این تصور غلط رایج است که روغن کاری فقط به افرادی که از موهای طبیعی یا خشک برخوردار هستند کمک می کند. در عوض ، روغن زدن می تواند ضمن حفظ موهای سالم و سالم ، به تعادل تولید روغن در پوست سر افراد دارای روغن روغنی نیز کمک کند. حداقل دو بار در هفته موهای خود را روغن کنید. استفاده از ماسک های مو تغذیه کننده حداقل هفته ای یکبار نیز می تواند به سلامتی موهای شما کمک کند.

مرحله 3 - شامپو
شامپو زدن بیش از سه بار در هفته می تواند پوست سر و مو شما را خشک کند. افرادی که موهای روغنی دارند هر روز متعهد به شامپو احساس می شوند ، اما این تنها مشکل را بدتر می کند. در حالی که شامپو کثیفی و چربی را از موهای شما خارج می کند ، غدد سباسه شما را نیز به سمت مصرف بیش از حد فشار می آورد و باعث می شود روغن اضافی تولید شود. در طولانی مدت ، تولید بیش از حد روغن باعث ضعیف شدن فولیکول ها شده و غده های چربی شما را خسته می کند و منجر به مشکلاتی مانند ریزش مو و شکننده شدن مو می شود.

مرحله 4 - شرط
تهویه موهای شما ضروری است زیرا کم آبی بدن بدترین دشمن آن است. روغن زدن به پوست سر و موهای شما نه تنها هیدراتاسیون مورد نیاز موهای شما را تأمین می کند بلکه می تواند سطح روغن در پوست سر شما را متعادل کند. بنابراین ضروری است که از روغنی استفاده کنید که به طور خاص برای نوع موی شما تهیه شده باشد.

در این یادداشت ، بگذارید 15 روغن موی آیورودیس بهترین موجود را در حال حاضر در بازار بررسی کنیم.


16 روغن برتر آیورودیس برای موهای بلند و سالم
1. درمان موی فشرده کاما آیورودا برینگادی


Kama Ayurveda Bringadi درمان موی فشردهPinit
درمان موی فشرده کاما آورودا برینگادی برنده جایزه بهترین روغن مو Vogue Beauty در سال 2017 شد. این روش درمانی همه در یک مو از ریزش مو ، ساییدگی زودرس و شوره سر جلوگیری می کند. این گیاه دارای گیاهان قدرتمندی مانند گیاه نیش ، گرفتگی آلبا ، انگور فرنگی ، شیرین بیان و تاک بالون است. این عصاره ها هنگام خنک کردن پوست سر ، موهای شما را عمیقا تغذیه می کنند. این روغن از بروز عفونت های پوست سر جلوگیری کرده و رشد سالم مو را تقویت می کند. همچنین قول می دهد موهای براق و براق داشته باشد. رایحه خاکی این روغن دارای خاصیت تسکین دهنده ای است که به شما در خوابیدن کمک می کند.

طرفداران
نتایج سریع
به موهای شما می درخشد
موهای شما را شرایط می کند
فرمول غیر چسبنده
منفی
بسیار متمرکز


2. روغن رشد شدید مو Nivr

OilPinit رشد موی فشرده Nivr
ادعای محصول
روغن رشد موی فشرده Nivr ادعا می کند سلول های آسیب دیده در پوست سر شما را بهبود می بخشد و ترمیم می کند تا سلامت فولیکول ها را بهبود بخشد و به رشد سریع مو کمک کند. این بیماری با چندین ماده آسیب رسان مو مانند استرس ، آلودگی ، رژیم غذایی بد ، شوری آب ، خشکی پوست سر ، حساسیت به عرق ، پوست مرده و شوره سر مبارزه می کند. استفاده منظم با تغذیه و حفظ سطح پروتئین در ریشه مو ، ضخامت موهای شما را بهبود می بخشد.

طرفداران
مناسب برای تمام انواع مو
موهای شما را ضخیم تر می کند
خشکی پوست سر را درمان می کند
ریزش مو را کاهش می دهد
مقرون به صرفه
اندازه مسافرتی
منفی
هیچ یک

 

3. روغن روغن آیورودیس Kesh King
روغن آیرودیک کینگ کینگ

گفته می شود روغن آیورودیس Kesh King یک راه حل جهانی برای کلیه مسائل مربوط به مو از جمله ریزش مو است. اعتقاد بر این است که این فرمول اثبات شده از نظر بالینی دو برابر موثرتر از سایر روغنهای مو است زیرا در سطح سلولی روی ساقه و کوتیکول های مو کار می کند. با استفاده از 21 عدد گیاه دستی که در روغن کنجد پخته شده با استفاده از Tel Pak vidhi تهیه می شود. این فرمول موهای شما را تغذیه می کند و از رنگ آمیزی زودرس ، شوره سر و ریزش مو جلوگیری می کند ، که به نوبه خود به رشد جدید مو کمک می کند. بهترین بخش در مورد این محصول این است که از یک شانه ریشه انقلابی برخوردار است که باعث تحریک ریشه ها می شود و امکان نفوذ روغن هر چه بیشتر به شما امکان پذیر است.

طرفداران
موهای شما را ضخیم تر و قوی تر می کند
تراکم مو را بهبود می بخشد
تحریک

این روغن آیورود شامل حاوی برینگراژ ، آملا ، مالتی ، برهمی و بوته فروندوزا است. این گیاهان با روغن نارگیل و شیر بز مخلوط می شوند تا به درمان آلوپسی کمک کنند. این روغن پوست سر شما را تغذیه می کند و ریشه های شما را تقویت می کند تا رشد سالم مو را تقویت کند. باعث می شود پوست سر شما احساس تجدید شده و عاری از خشکی کند. این بیماری شوره را درمان می کند و پوست سر شما را تمیز نگه می دارد. همچنین رشته های خاکستری را کاهش داده و درخشش موهای شما را برای هفته ها حفظ می کند.

طرفداران
فرمول سبک وزن
عطر دلپذیر
مقرون به صرفه
منفی
برای نشان دادن نتایج زمان می برد


6. روغن موی گیاهی خدی طبیعی بهرنجراج

روغن موی گیاهی خدای طبیعی بهرنجراج Pinit
محصولات Khadi از تاریخ غنی در هند برخوردار هستند. محصولات این مارک توسط مردم روستاهای سراسر هندوستان ساخته شده است. این روغن موی آیورودای گیاهی با روغن بادام تهیه می شود که به مجموعه گیاهان تزریق می شود. این ماده حاوی مقادیر زیادی ویتامین E ، D و A است که موهای شما را مرطوب و تقویت می کند. این روغن ادعا می کند پوست سر شما را از عفونت ها و بیماری های پوستی محافظت می کند. همچنین رشد جدید مو را تشویق می کند و از رنگ آمیزی زودرس جلوگیری می کند.

طرفداران
با التهاب مبارزه می کند
پوست سر و مو را مرطوب می کند
شوره را درمان می کند
مناسب برای تمام انواع مو
منفی
حاوی روغن معدنی است


7. روغن سالم ، طولانی و قوی Trichup

Trichup سالم ، طولانی و قوی OilPinit
شما می توانید موهای بلند ، براق و سالم با این روغن آیورودیس دریافت کنید. این گیاه حاوی گیاهانی مانند بهنجراژ ، آملا ، آلوئه ورا و نئیم است که با کنجد و روغن نارگیل مخلوط می شوند. این ترکیبات حیاتی باعث بهبود گردش خون به بافت ها و فولیکول های پوست سر می شوند. این روغن مغذی به ریشه های مو نفوذ کرده و ساقه موهای شما را با کمک ویتامین های A و E. تقویت می کند. حاوی اسیدهای چرب است که باعث تاخیر در خاکستری شدن موها می شود.

طرفداران
به موهای شما حجم می بخشد
ریزش مو را کاهش می دهد
پوست سر خارش و پوسته پوسته شدن را تسکین می دهد
نتایج سریع
منفی
عطر محکم


8. شهناز حسین شالوک به علاوه روغن موی آیورودا

شهناز حسین شالوک به علاوه روغن موی آیورودایپPitit
این روغن مو گیاهی ترکیبی از روغنها و عصاره های درمانی مانند برهمی ، آملا ، حنا ، شیکاکی ، روغن بادام ، روغن جوانه گندم ، روغن زیتون ، روغن گل رازیانه و روغن کنجد است. این مواد موهای شما را تغذیه کرده و از آن در برابر شوره سر و ریزش مو محافظت می کنند. از بروز مشکلات پوست سر جلوگیری می کند و قول می دهد موهای شما سالم و قوی باشد. این رنگ مو را با رنگ دادن به رنگ طبیعی به قفلهای شما ، رنگ موهای قبل را مهار می کند.

طرفداران
رشد مو را تقویت می کند
به موهای شما می درخشد
انتهای تقسیم را کاهش می دهد
مناسب برای تمام انواع مو
منفی
عطر محکم


9- روغن چای نکتار بهرنگانانتادی-D پوست سر و روغن ضد شوره سر

چای آبی شهدای بهرنگانانتادی-D پوست سر و ضد شوره مو مو Pinit
روغن آبی نکتار بهرنگانانتادی-D از 14 گیاه تهیه شده است که به ترمیم موهای خشک و آسیب دیده کمک می کند. این گیاهان با دقت مخلوط می شوند تا پوست سر آلوده شده و از بین بردن شوره سر استفاده شود. این روغن حاوی خواص ضد التهابی و میکروب کش است که با شپش و باکتری ها مبارزه می کند. موادی مانند روغن برنج و روغن رزماری به ترمیم بافت طبیعی موهای شما کمک می کند و باعث ایجاد درخشندگی ، حجم و رنگ آن می شود.

طرفداران
فرمول سبک وزن
پوست سر خارش و پوسته پوسته شدن را تسکین می دهد
موهای ضخیم
نتایج سریع
منفی
گران


10- روغن ضروری جنگل روغن ماساژ سر غنی شده گیاه گیاه دارویی آیورودیس

ضروریات جنگلی روغن گیاه ماساژ سر غنی شده Ayurvedic
این روغن لوکس آیورودایی حاوی مجموعه ای از مواد طبیعی مانند برینگراژ ، برهمی ، حنا ، لودرا و آننتمول است. این مواد دارای خواص تغذیه ای ای هستند که مانند جادو روی پوست سر و مو شما کار می کنند. همچنین حاوی ویتامین های ضروری و اسیدهای چرب است که به جوانسازی هر رشته مو کمک می کند. این روغن ماساژ سر نیز شما را به شدت آرام می کند و سردرد و بی خوابی را تسکین می دهد.

طرفداران
رشد مو را بهبود می بخشد
رنگ طبیعی مو را بازیابی می کند
موهای آسیب دیده را ترمیم می کند
می درخشد
منفی
گران


11. زندگی و پیگیری های درمانی واقعی ارگانیک بهینگراژ پوست سر

زندگی و پیگیری های واقعی ارگانیک بهینگراژ درمان پوست سر Pinit
این روغن موی طبیعی و 100٪ موی طبیعی دارای ترکیبات غنی از آیورودا است و عاری از روغنهای معدنی ، عطرهای مصنوعی و پارابنها است. این گیاه حاوی برنجراژ ، برهمی ، متی ، نئم ، آملا و هیی بیسکوس است که برای پوست و ریشه مو تغذیه می کنند. موهای شما را حالت می بخشد و درخشش به آن می بخشد. همچنین پوست سر را تسکین داده و شوره سر را پاک می کند. این روغن به عنوان یک درمان ریزش مو با قوی تر کردن موهای شما از درون ، به بهترین وجه عمل می کند. برای خانمها ، آقایان و کودکان در هر سنی ایده آل است.

طرفداران
قوام کامل
از رنگ آمیزی زودرس مو جلوگیری می کند
ایده آل برای موهای خشک و تیز
منفی
نتایج تأخیر


12. روغن آیورودای ناواتنا

Navratna روغن آیورودایکPinit
روغن Navratna به دلیل خاصیت خنک کننده درمانی ، معتبرترین مارک های هند است. این گیاه با نه گیاه گیاه دارویی آیورودیس تهیه شده است که باعث تسکین فوری از سردرد ، خستگی و بی خوابی می شوند. همچنین هر رشته مو را تغذیه و جوانسازی می کند. با شوره سر مبارزه می کند و خارش را در پوست سر درمان می کند.

طرفداران
موهای شما را تقویت می کند
استرس را تسکین می دهد
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
منفی
عطر محکم


13. Sattva Vitality Hair Elixir Ay

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]