نقد و بررسی رنگ مو موی ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal

آیا به دنبال تغییر یا رفع سریع برای پوشاندن ریشه های خود هستید؟ مهم نیست که نیاز شما چیست ، در گزینه های ارزان قیمت مو در داروخانه محلی شما ، راه حلی برای آن وجود دارد. من از انتخاب های جلوی من غافل شدم و شرط می بندم که این اتفاق برای شما نیز بیفتد.

من تصمیم گرفتم که رنگ موی موی L'Oreal Paris Casting Creme Gloss را امتحان کنم ، و اگر کنجکاو هستید که دریابید که این رنگ مو چگونه انجام می شود ، برای ادامه مطلب مطالعه کنید. شما فقط می توانید رنگ مو موهای خود را برای پیدا کردن رنگ مناسب سالن درست در خانه پیدا کنید!

محصولات چک قیمت
بررسی قیمت رنگ مو برای موهای ریخته گری کریستینگ پاریس L’Oreal Paris
316 بورگوندی / قیمت چکیده آلو
360 چک قیمت گیلاس سیاه
530 پرالین قهوه ای قیمت را بررسی کنید
550 چک قیمت ماهگان
200 چک قیمت چک سیاه
300 تیره قهوه ای بررسی قیمت
400 چک قیمت قهوه ای
500 چک قیمت قهوه ای متوسط
قیمت بررسی شکلات تیره Sonam 323

نقد و بررسی رنگ مو موی ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal
رنگ موی موی L’Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss ، نسل جدیدی از رنگ بدون آمونیاک است که با چهار برابر براق ، موهای زیبا به شما می بخشد. این رنگ خاکستری را پوشش می دهد ، به شما رنگی طبیعی به نظر می رسد ، رنگ های قابل لمس قابل مشاهده و درخشش فوق العاده ای دارد. این روش درمانی زیبایی برای موهای شما حداکثر 28 شامپو به طول می انجامد و برای موهای سالم ، ساتن نرم و حجم دهنده تغذیه ای شدید می کند. فرمول غیر قطره ای آن فقط در 20 دقیقه یک کاربرد آسان و تمیز را فراهم کرده و حتی برای مبتدیان نیز مناسب است.


L'Oreal Paris Casting Creme Gloss Hair ColorPinit

 

ویژگی ها و مزایا
بدون آمونیاک
درخشش براق 4X
رنگی طبیعی
عطر لطیف
غیر دائمی
آسان برای استفاده
بسته بندی
محتویات این رنگ مو در یک مقوا قرار دارد. این ماده حاوی یک لوله رنگ کننده کرم ، یک بطری سازنده ، یک بطری کولر گازی Nutri-Shine ، یک جفت دستکش با کیفیت حرفه ای و یک جزوه دستورالعمل است. جعبه مقوایی دارای اطلاعات مرتبط با چاپ مانند سایه و راهنمای نتیجه رنگ می باشد.

عناصر

کرم رنگ کننده: آب ، الکل سیتاریل ، پروپیلن گلیکول ، دکت-3 ، لورث -12 ، اتانولامین ، اولت 30 ، اسید لوریک ، تولوئن -2 ، 5-الماس ، پلی کاترنیوم -6 ، گلیکول دیستارتات ، رزورسینول ، هگزادیمترین کلرید ، سیلیس سیلیلات [نانو] / سیلیس دی متیل سیلیلات ، CI 77491 / اکسید آهن ، CI 77891 / دی اکسید تیتانیوم ، 2 ، 4-دیامینوفنوکسی اتیانول HCl ، M-Aminophenol ، اسید اسکوربیک ، میکا ، سدیم متابیزولفیت ، Thioglycerin ، 2-متیومنتین ، عطر

کرم توسعه دهنده: آب ، هیدروژن پراکسید سیتاریل الکل ، سدیم استنات ، Trideceth-2 کربوکسامید مای ، پنتازدیم پنتاتات ، اسید فسفریک ، Ceteareth-25 ، تتراسودیوم پیروفسفات ، گلیسیرین

تهویه مطبوع درخشش با ژل رویال: آب ، سیتارل الکل بهنتریمونیوم کلرید ، Peg-180 ، آمودی متیکون ، ستیل استر هیدروکسیتیل سلولز ، Trideceth-6 ، کلرهگزیدین دی هیدروکلراید ، لیمونن ، لینالول ، بنزیل الکل ، الکل ، الکل ، الکل ، الکل هگزیل سینامال ، امیل سینامال ، ژل رویال ، رایحه

تجربه من در مورد رنگ موی موی کریستینگ کرم براق L'Oreal Paris

در حین لحظه ، تصمیم گرفتم موهایم را رنگ کنم. من موهای قهوه ای تیره داشتم و علاقه ای به تغییر همه چیز نداشتم ، بنابراین تصمیم گرفتم که بورگوندی فقط رنگ آن را بدست آورم. همچنین ، من بیشتر مورد علاقه L Castilla Creme Gloss واقع شده بودم زیرا این محصول عاری از آمونیاک است. این تجربه من با آن است و نحوه عملکرد آن در اینجا آمده است.

مخلوط کردن و اعمال آسان - بررسی کنید!
استفاده از L'Oreal Casting Creme Gloss بسیار کاربردی است. مراحل موجود در جزوه دستورالعمل را دنبال کردم و رنگ را مخلوط کردم. بافت رنگ بسیار براق بود و از بین نمی رفت. همچنین بوی مناسبی می داد. آنچه من مشاهده کردم این بود که این رنگ مو ضمن تغذیه و تهویه هر رشته ، به عمق موها نفوذ می کند. همچنین هر رشته خاکستری را با سهولت بسیار زیادی پوشش می دهد. من تن های غنی را از طریق موهای خود دیدم ، و بسیار طبیعی به نظر می رسید.

آسان برای حذف - بررسی کنید!
در صورت رنگ آمیزی روی پوست خود ، این لکه وحشتناک باقی نمی ماند - فقط یک پارچه صابون یا یک مرطوب کننده مرطوب به طور موثر رنگ را از بین می برد. این یک امتیاز بزرگ برای همه خانمهای دست و پا چلفتی در آنجا است. با این حال ، تجربه کلی استفاده از نرم افزار بدون سر و صدا و ساده است.

رنگ زرق و برق دار - بررسی کنید!
بعد از گذشت 20 دقیقه موهایم را شستشو دادم و از تهویه مطبوع که همراه رنگ بود استفاده کردم. در درخشش و براق شدید مهر و موم می شود. من موهای نرم ، صاف و براق مانده بودم. رنگ همچنین ابعاد زیادی را به موهای من اضافه کرده و باعث شده است که بسیار سبک تر و پر جنب و جوش به نظر برسد.

حتی اگر مبتدی باشید ، این کاری است که می توانید با آن کار کنید. برای افرادی که به مواد شیمیایی حساس هستند ایده آل است ، و آن بوی وحشتناک شیمیایی مانند آن را ندارد.

سایه های مختلف در رنگ موی موی ریخته گری کریستینگ L'Oreal Paris
رنگ موی موی L'Oreal Paris Casting Creme Gloss با رنگ و لعاب کامل به چشم می خورد. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه که L'Oreal در این جبهه ارائه می دهد.

316 بورگوندی / آلو

این رنگ بورگوندی / آلو سایه مناسبی برای بیان است اگر خیلی خجالتی باشید که بخواهید برای یک رنگ بسیار روشن مانند آبی ، قرمز یا سبز در آن انتخاب کنید. آنقدر تاریک است که ظریف و در عین حال شیک و مرسوم باشد و به اندازه کافی مرسوم است و می تواند آنقدر خصمانه و بی نظیر باشد. این یکی از داغترین سایه های پاییز و زمستان است!


360 گیلاس سیاه

L'Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color Hair - 360 CherryPinit Black
این قرمز عمیق زرق و برق دار یکی از گزینه های متنوع ترین رنگ مو از این محدوده است. این "در چهره شما" نیست و می تواند توسط هر کسی خیلی خوب کشیده شود. همچنین ضمن افزودن یک جذابیت مرموز خاص به تمام ظاهر شما ، ویژگی های صورت را نیز تقویت می کند.


530 پرالین براون

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color Hair - 530 Praline BrownPinit
این قهوه ای مورد علاقه من از این محدوده است و شما هرگز نمی توانید با این یکی اشتباه کنید! بسیار شیک و درجه یک است ، به علاوه غنای رنگ ابعاد زیادی به موهای شما می بخشد.


550 ماهگان

L'Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color مو - 550 MahoganyPinit
رنگ مو ماهگانگی همه عصبانیت است و از داغترین روند خود می گذرد. اگر حوصله موهای قهوه ای یا مشکی Plain Jane خود را ندارید ، وقت آن است که بازی های خود را تقویت کرده و این سایه را امتحان کنید.


200 آبنوس سیاه

L’Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color Hair - 200 Ebony BlackPinit
چه بخواهید آن خاکستریها را پنهان کنید و چه می خواهید با یک رنگ سیاه شدید وارد شوید ، این سایه ابونی مشکی را پوشانده است.


300 تیره قهوه ای

رنگ مو برای موهای ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal - 300 تیره قهوه ای رنگ
اگر می خواهید تاریک شوید ، این یک گزینه عالی است. شما همچنین می توانید از آن برای تازه کردن سایه سبزه فعلی خود استفاده کنید!


400 قهوه ای تیره

L’Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color Hair - 400 Brown BrownPinit
موهای قهوه ای تیره زیبا می توانند بسیار براق ، خیره کننده و غنی به نظر برسند! این به تنهایی یک تن عمق دارد ، اما می توانید برجسته های جسورانه ای را نیز به این کار بیفزایید تا شاهکار چند بعدی خود را خلق کنید.


500 قهوه ای متوسط

رنگ مو برای موهای ریخته گری کریستیز پاریس L’Oreal - 500 متوسط ​​BrownPinit
درباره رنگی صحبت کنید که دارای همه کاره بودن است و این سایه قهوه ای متوسط ​​خواهد بود. به خصوص اگر چهره شما منصفانه است و چشمان نور دارید ، این رنگ باعث می شود یک انتخاب پیچیده و زیبا تر شود.


323 شکلات تیره Sonam

L'Oreal Paris Casting Creme Cream Cream Gloss Color - 323 Sonam's Dark ChocolatePinit
با الهام از بازیگر مشهور بالیوود سونام کاپور ، این رنگ Dark Chocolate به نظر می رسد درجه یک و نمایشی است. چند عکس برجسته اضافه کنید ، و همه شما تنظیم شده اید!


535 شکلات

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color مو - 535 ChocolatePinit
چه کسی عاشق شکلات نیست؟ این یک سایه شکلات متوسط ​​است که باعث می شود شما سبزه شوید ، رنگ آمیزی می کنید!


415 شکلات یخی

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color مو - 415 Iced ChocolatePinit
این سایه شکلات دوست داشتنی و خونگرم است و با هر رنگ پوستی سازگار است! شما باید آن را امتحان کنید! به نگهداری و ظاهر خیلی زیادی احتیاج ندارد.


L'Oreal همچنین این محدوده ها را در محدوده رنگ مو Casting Creme Gloss خود دارد که برخی از آنها منحصراً در انگلستان موجود است.

500 قهوه ای قهوه ای
210 آبی سیاه
443 آبرن حنا
100 لیکور
543 طلایی
554 شکلات چیلی
645 کهربا
630 کارامل
634 عسل شاه بلوط
356 گیلاس کولا
388 کاکائو موکاکینو
732 وانیل موکاکینو
734 غنی عسل
780 کارامل موکازینو
1010 قهوه ای یخی روشن
1013 بلور یخ زده نور
طرفداران

بدون آمونیاک
استفاده آسان و شستشو
شما را با رنگی غنی ترک می کند
مو را نرمتر و نرم تر می کند
درخشش کاملی به مو می بخشد
رنگ حداکثر 25 شستشو دارد
رنگ به طور مساوی و آهسته محو می شود
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
منفی

اگر موهای تیره دارید ، ممکن است رنگ آن چیزی نباشد که روی جعبه نشان داده شده است. به عنوان مثال ، سایه "گیلاس سرخ" شما را فقط با رنگ قرمز به ارمغان می آورد. اگر در ابتدا موهای خود را سفید کنید یا اتفاق بیفتد که خاکستری زیادی دارید ، می توانید به آن رنگ دقیق گیلاس برسید.
چگونه می توان از این محصول استفاده کرد؟
روی ریشه های مو بمالید و 25 دقیقه آن را بگذارید.
مخلوط رنگ را روی طول های خود بمالید و 10 دقیقه بمانید.
مو و حالت خود را بشویید.
ماندگاری: 36 ماه

آیا من این محصول را توصیه می کنم؟
آره! من به هرکسی که به دنبال راهی راحت و ارزان برای پوشاندن خاکستری است یا فقط از داشتن رنگ موی جدید سرگرم کننده است ، L'Oreal Paris Casting Creme Gloss را به شدت توصیه می کنم. با حداقل ظروف سرباز یا مسافر ، شما را با تغییر موقت و آسیب کمتری نسبت به اکثر رنگ موهای خانه در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ، موهای شما به نظر می رسد که پر جنب و جوش و براق به نظر برسند. در کل ، L'Oreal Casting Creme Gloss مطمئناً مرا تحت تأثیر قرار داده است ، و این برای مدت طولانی رنگ موهای من خواهد بود!

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]