10 مدل مو برای اضافه کردن موهای زائد به موهای خوب

از افراد مشهوری که به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می دهند ، الهام بگیرید

آیا به دنبال مدل موهای با حجم بالا برای موهای خوب هستید؟ شما جای درست آمده اید.

علیرغم اینکه اکثر مردم از آن شکایت دارند ، موهای خوب در واقع یک نعمت است. این قابلیت کنترل و همچنین قابل انعطاف پذیری است ، به این معنی که بیشتر سبک ها متناسب با آن هستند و شکل به مراتب بهتر از انواع دیگر خواهند داشت.

با ریختن موهایش اشتباه گرفته نشود ، موجودات ریز مو می توانند از بین مدلهای مختلفی که زندگی را به یک برش صاف اضافه می کند ، انتخاب کنند. فر ها و موج ها را برای افزودن گزاف گویی و حرکت انتخاب کنید ، یا یک مدل موی شفاف باب که می توانید با محصولات مناسب و تکنیک های خشک کردن هوشمندانه ، عمق و بافت را به ارمغان بیاورید.

افراد مشهور زیادی وجود دارد که هنگام ایجاد مدل های برنده برای موهای خوب ، ترفندهای خوبی را می دانند. خواندن راهنمای کارشناسی برای بیرون کشیدن آنها را ادامه دهید.

مدل موهای کوتاه برای موهای خوب
مدل مو برای موهای زیبا جنیفر لارنس

 

نکته اصلی ایجاد موهای کوتاه تر و کوتاه تر با یک سبک خرد شده ، اضافه کردن لایه لایه در بالا برای ایجاد توهم حجم و ارتفاع است ، در حالی که حاشیه های جارو با رنگ های چند تنی عمق بیشتری به سبک شما می بخشد و در عین حال کمک می کند تا کامل تر ظاهر شود.

لایه بندی واقعاً دوست شما در اینجا است. سام می گوید: "شکل چهره برای این سبک مهم نیست اما با ایجاد لایه بندی ، در نهایت روی شکل تأثیر می گذارید." به عنوان مثال چهره های گرد باید لایه های مربعی و برعکس شکل های مربع شکل را انتخاب کنند.

الهام بخش مشهور: جنیفر لارنس و کیت هادسون

مدل های مو برای موهای بلند بلند
مدل مو برای موهای زیبا Keira Knightley

از آنجا که موهای خوب سبک خود را به خوبی حفظ می کند ، گزینه های طولانی تر بهترین گزینه برای انتخاب یک ظاهر طراحی متنوع است. سام برنز ، عضو شورای سبک KMS و بنیانگذار Hare and Bone می گوید: "نکته اصلی که باید با موهای بلند به خاطر بسپارید این است که باید سالم به نظر برسد." is هیچ دلیلی برای داشتن موهای بلند ناسالم وجود ندارد زیرا این شرایط همیشه طول را تعیین می کند. اگر موهای ریز دارید ، لایه ها را طولانی تر نگه دارید زیرا لایه برداری فقط موها را نازک تر و پراکنده تر می کند.

صاف ، موج دار یا فرفری ، جهان صدف شما در اینجا است - این طولی است که بیشتر موهای ریز مو هنگام انتخاب سبکی که فرش قرمز کار می کند انتخاب می کنید.

الهام بخش مشهور: کیت ماس ​​، کیرا نایتلی و نائومی هریس

مدل های موی متوسط ​​برای موهای ریز
مدل مو برای موهای خوب Alexa Chung

با اطمینان می توان گفت سبک های متوسط ​​و متوسط ​​، همه اینها عصبانیت است ، که توسط متخصصان ما به عنوان یکی از بزرگترین روندهای مو سال 2019 مورد ادعا قرار گرفته است. hair موها با طول متوسط ​​بسیار مناسب به نظر می رسند ؛ سام به شما توصیه می کند که سبک های کامل تر و بدون شکافی داشته باشید. hair اگر موهای فرد مستعد سرخ شدن است ، بهتر است موها را در سمت طولانی تر نگه دارید. هر چه مو طولانی تر و سنگین تر باشد ، کنترل بیشتری خواهد داشت. "

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]