بهترین ماسک های صورت که TLC کمی به پوست شما می بخشد

هیچ چیز ضرب و شتم نیست

نوشتن بهترین ماسک های صورت به عنوان غیر ضروری بسیار آسان است. بعلاوه ، شما آنها را 10 دقیقه می پوشید ، کمی Netflix تماشا کنید ، سپس سکه های سخت درآمد خود را در زیر گلدان شستشو دهید. یا بنابراین ممکن است شما فکر کنید.

حقیقت این است که ، بهترین ماسک های صورت برای پوست شما ، می تواند انواع پوستی مشکل را دگرگون و درمان کند. از پوستهای خسته ، لکه دار و کم آب تا پوست لکه دار ، کسل کننده و احتقان.

به همین دلیل است که باید از ماسک صورت استفاده کنید: مواد زیبایی مانند اسید هیالورونیک و رتینول قادر به نفوذ بیشتر به پوست شما هستند و در نتیجه می توانند بر گردش سلول ، تولید کلاژن و الاستین تأثیر بگذارند. این به این دلیل است که ماسک صورت به معنای واقعی کلمه این مواد را به مدت 10 دقیقه اسیر در مقابل پوست شما نگه می دارد ، و صورت شما چاره ای جز مکیدن این همه خوبی ندارد. خوب ، سلام؟

اگر پوست شما کسل و خشک است ، بهترین ماسک های صورت می توانند یک لایه بردار عالی را ایجاد کنند. در حالی که ممکن است در حال حاضر از اسکراب دانه ای استفاده کنید تا صورت خود را از پوست مرده خلاص کنید ، در واقع به اندازه کافی ملایم نیستند. به دنبال ماسک هایی باشید که حاوی اقدامات لایه برداری ملایم یا مواد تشکیل دهنده مانند آنزیم های میوه هستند ، که بر روی پوستهای خشک و پوسته پوسته پوسته پوسته شده ظاهر می شوند تا مواد نرم تر و لکه دار را در زیر خود نشان دهند. هیچ مشکلی درگیر نیست

ما با بهترین ماسک های ورق وسواس داریم و بدون بهترین ماسک های چشم کجا خواهیم بود؟ تقریباً بلافاصله خطوط کم آبی بدن را بر هم می زنند و باعث افزایش روشنایی اطراف ناحیه چشم می شوند.

 

چند بار می توانید از ماسک صورت استفاده کنید؟
عصرها ، بعد از تمیز کردن و قبل از هرگونه اقدامات مراقبت از پوست ، از ماسک صورت خود را بر روی پوست تمیز استفاده کنید.

دکتر جاستین کلوک ، متخصص پوست ، مستقر در لندن ، می گوید: "در صورت استفاده ، ماسک ها می توانند هفته ای یک یا دو بار استفاده شوند." "من توصیه می کنم بعد از تمیز کردن عصر ، ماسک استفاده کنید ، سپس با سایر موارد معمول مراقبت از پوست خود را دنبال کنید."
بهترین ماسک صورت برای آکنه
مقابله با آکنه در بزرگسالان می تواند در مورد آنچه روی صورت خود قرار می دهید کمی هوشیار شوید. آخرین موردی که شما می خواهید محصولی است که باعث می شود حتی بیشتر از این بیرون برید یا بریدگی های موجود را حتی بدتر کنید. ماسک خراش ضد لک های Effaclar La Roche-Posay ، 8.25 پوند ، برای پوست های چرب و لکه دار شکل گرفته است. چند بار در هفته از آن استفاده کنید و متوجه تفاوت چشمگیری در چهره خود خواهید شد - جای تعجب نیست که زنان دارای پوست روغنی در کل دامنه خود دور شوند. ماسک های بیشتری برای آکنه می خواهید؟ این ماسک های صورت را برای پوست مشکل در فروشگاه Fabled ما امتحان کنید.

بهترین ماسک های صورت برای جوش های سر سیاه
اگر سرسیاه بزرگترین مشکل شماست ، به دنبال چیزی با خصوصیات لایه برداری باشید تا به پاک کردن منافذ وصل شده خود کمک کنید. اسید سالیسیلیک یک قهرمان شناخته شده در هنگام درمان پوست احتقان است ، بنابراین اگر در برچسب ماسک صورت ظاهر شود می توانید ایمان خود را در توانایی آن برای رهایی از جوش های سرسیاه قرار دهید. اما دو بار قبل از امتحان کردن یکی از آن ماسک های چهره معروف سیاه اینستاگرام فکر کنید ، که می تواند پوست شما را خراب کند.

Glamglow's Supermud ، 16 پوند محبوب محبوب تیم زیبایی MC است. این ذغال سنگ را در داخل فعال کرده است ، که خاک و سموم آن را از منافذ خارج می کند. با خشک شدن ماسک ، در واقع می توانید تکه های تیره روغن و گرمی که استخراج شده اند را مشاهده کنید. فراتر از رضایت بخش

بهترین ماسک های صورت برای پوست های خشک
به ما اعتماد کنید وقتی بگوییم بهترین ماسک های صورت حتی خشک ترین لایه ها را به پوست نرم و تابشی تبدیل می کنند. نکته اصلی انتخاب چیزی است که می تواند پوست شما را با غلظت بالای مواد مرطوب کننده تامین کند. در حین خرید ، حتما چشم خود را برای اسید هیالورونیک نگه دارید ، یک ماده مگا مرطوب کننده که می تواند تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد. نبوغ بهترین چیزی که امتحان کرده ایم؟ ماسک B5 Skinceuticals Hydrating B5 ، 55 پوند.

ماسک صورت خانگی
اگر چندان مایل به لکه دار کردن ماسک صورت آماده نیستید ، احتمالاً برخی از مواد تشکیل دهنده آن را دارید که باید روی پوست خود در یخچال یا کمد آشپزخانه خود بزنید. این عسل خریداری شده از سوپر مارکت کاملاً مرطوب کننده است ، در حالی که ماست ارگانیک با اسید لاکتیک برای حل کردن سلولهای مرده پوست و همچنین روی جهت تنظیم تولید سبوم پوست شما بهمراه دارد.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]