بهترین ریمل برای بلند کردن ، پیچ خوردن و حجم دادن به مژه ها است

وقتی صحبت از ریمل می شود ، این بهترین ها در تجارت هستند

بدون تردید یک مورد که ما در نسخه زیبایی از دیسک های جزیره صحرایی به عنوان "نمی توانیم زنده و بدون زندگی" باشیم ، بهترین ریمل می تواند زندگی فرد را تغییر دهد. فقط چیزی در مورد بخشیدن به مژگان شما وجود دارد که هیچ لوازم آرایشی دیگر کاملاً مطابقت ندارد (حتی بهترین خط چشم مایع شما).

این که آیا شما سرسخت ، ضربه شلاق مستقیم ، موارد کوتاه و غیرقابل تحمل دارید ، یا می خواهید کمی حجم به مژگان اضافه کنید ، ما سعی کرده ایم کار بسیاری از بهترین فرمول های ریمل را آزمایش کرده و تست کرده ایم و آن را تا چند انتخاب محدود کرده ایم. هر زنی را که باید در اختیار داشته باشد خریداری می کند.

در این راه قدم بزنید تا با بهترین ریمل های موجود در بازار ، قدیمی و جدید ، تقریباً در مورد هر نوع شلاق ، بهترین تور را داشته باشید. و وقتی اینجا کار کردید ، پنج ریمل ریمل دار را که ارزش اعتیاد به مواد مخدره در فروشگاه Fabled ما دارند ، بررسی کنید

بهترین ریمل ضد آب
Clinique ریمل ضد آب با تأثیر بالا ، 20 پوند ، فعال شده است
بهترین ریمل ضد آب ضد رطوبت Clinique با رطوبت ضد آب ضد رطوبت کلینیک بسیاری از آنها را به عروسی ها ، مراسم تشییع جنازه و سایر مناسبت های مهم که در طی آن ممکن است گریه اتفاق بیفتد همراه می کند - زیرا تا زمانی که با یک پاک کننده خوب آرایش چشم از آن استفاده نکنید ، جوانه نمی زند. این قدرت پایدار است که ما فقط می توانیم به مشتری مصممی که قبل از فروش روز بوکس اردوگاه های خارج از فروشگاه ها اردو می کند ، شباهت داشته باشیم. با اضافه کردن مقدار و اندازه مناسب از طول و حجم ، دختران با چشمان حساس نیز آن را برای روزهای عاری از لجن دوست خواهند داشت. یکی از بهترین ریمل های ضد آب که سعی خواهید کرد.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ریمل های دارویی
چکمه های Bourjois Volume Glamour Mascara Ultra Curl ، 8.99 پوند
بهترین داروخانه ریمل Bourjois

 

این بدون شک یکی از بهترین ریمل هایی است که می توانید بدون استفاده از چاشنی در چکمه های محلی یا Superdrug خود بچسبانید. نه تنها قول حجم و طول افزوده را می دهد ، بلکه برس خمیده همه آنها را به دست می دهد تا به بالابر نهایی برسد. استفاده آسان و نتیجه می دهد ، یعنی کمتر از یک سرمایه گذار بسیار خرج است.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ریمل برای حجم
Smashbox Superfan Mascara ، 18 پوند ، Lookfantastic
بهترین ریمل

ما فوق العاده این سوپر فان هستیم. این ریمل دیوانه است - ما در حال صحبت کردن با مژه های بلند ایستاده و ضخیم و طولانی هستیم. از این گذشته ، شکل گره به معنی این است که هرگونه لک لک های شما را شلیک می کند ، برای آن فلاکت فوق العاده ، کهنه شده است (آن را دریافت می کنید ؟!). عالی برای شب های تعطیل با بهترین سایه چشم شما.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ریمل برای طول
ریمل مژه و ابرو طولانی مدت Estee Lauder Zero-Smudge Lengthening، 24 پوند ، فعال
بهترین لکه های ریمل مژه و ابرو

آه خدای من ، ما این ریمل را دوست داریم. در حالی که برخی ممکن است توسط قلم مو نازک تر کنار گذاشته شوند ، فکر نکنید که نمی تواند کار را انجام دهد ، فریب نخورید. به هر تخته و پوشش هر یک از رنگدانه های فوق العاده سیاه متصل می شود. همچنین گره کوچکتر باعث می شود دسترسی به موهای سخت سخت نباشد. شما را با مژه های بلند و مبهم ترک می کند.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]