بهترین ماسک های مو برای درمان عمیق قفل های شما است

با این فرمولهای فوق العاده قهرمان موهای خود را به جلال سابق خود برگردانید

وقتی صحبت از موهای خشک و آسیب دیده می شود ، بهترین ماسک های مو مانند جلسه فیزیوتراپی برای قفل های شما است و ما آنها را بیشتر از گذشته خریداری می کنیم.

یک نسخه متمرکز تر از بهترین نرم کننده های شما ، ماسک های مو با مواد مغذی بسته شده اند تا بزرگترین نگرانی های مو شما را هدف قرار دهند ، چه آسیب هایی را ترمیم کند و چه زیبایی در موهای رنگی ایجاد کند. این روزها حتی ماسک هایی برای مو وجود دارد ، مناسب برای علاقه مندان به روند زیبایی یا سریال Instagrammer.

بعد از بهترین شامپو استفاده کنید و پنج دقیقه بمانید یا همانطور که بسته بندی توصیه می کند. "بسیاری از مردم این مرحله را می پرند و فقط در مرحله خشک کردن سرم زیادی اضافه می کنند ، اما سبکی و طراوت این ضربه را از دست می دهید." سلاح مخفی در اینجا قطعاً ماسک مو است!

‘برای موهای خیلی خشک ، حتی” ماسک زدن مضاعف ”را توصیه می کنم - بنابراین استفاده از ماسک ، شستشو و سپس تکرار بار دوم برای آبرسانی نهایی. '

در مورد نمودارهای ماسک های مورد علاقه ما ، و همچنین توصیه های خاص برای نوع مو خود ، ادامه دهید. قفلهای شما حسادت همه آنها خواهد بود ...

بهترین ماسک های مو برای موهای آسیب دیده
ماسک درمانی با آبجو سفید Bleach London ، 10 پوند ، Cult Beauty
بهترین سفید کننده ماسک مو

آیا می دانید که آبجو بهترین راه برای ترمیم موهای آسیب دیده است؟ داستان واقعی. با این حال ، شما نیازی به نوشیدن آن ندارید. با عرض پوزش در مورد آن. دلیل این امر این است که آبجو حاوی پروتئین های جبران کننده است که برای درست کردن همه اشتباهات کار می کند. آنها به اندازه کافی کوچک هستند که برای تقویت ، ترمیم ، نرم شدن و جدا کردن مواد در شافت موها نفوذ می کنند. همچنین دارای ویتامین های گروه B ، منیزیم و سلنیوم هستند که می توانند در مقابل آسیب های بیشتر تغذیه و محافظت کنند. ما فکر می کنیم شما می توانید یک آبجو برای جشن موهای سالم جدید خود داشته باشید ؟!

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ماسک های مو برای موهای خشک
ماسک اولتراس کرستاز الیکسیر ، 24.75 پوند ، از نظر ظاهری
بهترین ماسک مو کرستاز
Elixir Ultime Kérastase به نوبه خود به عنوان یکی از بهترین روغنهای مو در جهان بسیار مشهور است ، بنابراین نوار قبلاً برای این ماسک بسیار بالا تنظیم شده است. خوشمزه بودن و غنی بودن این است که موهای خشک به سرعت خیس می شوند و قفل های براق و سالم را نشان می دهد که تبلیغات مو فقط می تواند در خواب باشد. ما خوشمون میاد.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ماسک های مو برای موهای سفید شده
ماسک درخشان کننده L'Oréal Professionnel، 17.45 پوند ، زیبا
بهترین ماسک موهای زائد بلورین

از هر بلوند پلاتینی بپرسید و آنها به شما خواهند گفت که نگه داشتن قفل های سفید شده کار زیادی انجام می دهد - و موهایشان نیز زیاد است. جدیدترین دامنه L’Oréal به طور خاص برای اضافه کردن روشنایی و درخشش موهای بلوند و همچنین تغذیه و صاف کردن الیاف آن برای موهایی که به نظر می رسد و احساس بهتری دارد ، طراحی شده است.

هم اکنون خریداری کنید
بهترین ماسک های مو برای موهای رنگی
ماسک Superfood Pureology Hydrate ، 28.55 پوند ، زیبایی Cult
بهترین ماسک های مو Pureology Superfood

و همچنین بهترین شامپو برای موهای رنگی ، یک ماسک مو مناسب همچنین در صورت منظم رنگ کردن موهای شما به حفظ سایه شما کمک خواهد کرد. Pureology دقیقاً این کار را انجام می دهد ، با ماسک هیدراتاسیون موهای رنگی شما را تشنگی می کند و آن را به شکوه سابق خود بازگرداند. فرمول فوق العاده غذایی مانند اسموتی سبز برای موهای شما است که حاوی روغن آووکادو و نارگیل برای هیدراتاسیون و درخشش است. پایین.

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]