ورقه ورقه کردن ابرو - چه چیزی است ، و چگونه کار می کند؟

در حال حرکت ، میکروبلاستیک ...

این روش جدید جدید داغ است که باعث محبوبیت میکروبلاستیک محبوبیت آن می شود - لایه برداری ابرو دو کلمه ای است که در حال حاضر روی لب هر علاقه مندان به زیبایی قرار دارد. پس چرا ما اینقدر وسواس داریم؟

نتایج به خودی خود صحبت می کنند ، با لایه برداری ابرو نوید بخش (و تحویل) مرورگرهای کاملتر و بدون نیاز به تاتو کردن یا بهترین محصولات آرایش ابرو. تصاویر قبل و بعد نوعی باورنکردنی است و باعث تعجب شما نمی شود که چگونه عکس بعد از شلیک روی زمین ، مرور طبیعی یک شخص است.

من تصمیم گرفتم که این آزمایش را به نام روزنامه نگاری زیبایی آزمایش کنم و خودم قرار ملاقات در تئا زیبایی در مریلبون را از طریق ترتول رزرو کنم. خواندن هر آنچه را که باید در مورد لایه لایه ابرو بدانید ، مطالعه کنید و اینکه چگونه مرور خودم با این روش شروع شد ...

لمینیت ابرو چیست؟
"لمینیت ابرو شامل صاف کردن و بلند کردن موها با استفاده از محلول شیمیایی است ، که به موها امکان انعطاف پذیری بیشتری را می دهد تا آنها را به شکل دلخواه خود منتقل کند ، بنابراین هرگونه شکاف یا مناطق ولگرد را تحت پوشش خود قرار می دهد."

سپس یک راه حل ثابت برای صاف نگه داشتن موها به مدت حدوداً شش هفته و همچنین در صورت تمایل رنگ استفاده می شود.


قبل از درمان ، ضروری است که تحقیقات خود را انجام دهید تا از نتایج لمینیت ابرو که پس از آن دریافت می کنید ، اطمینان حاصل کنید. تبلیغات اجتماعی در اینجا دوست شما است - من تئا را بر اساس عکس های اینستاگرامش از کار خود انتخاب کردم.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست لطیف،پوست شفاف،دکتر پوست،مراقبت پوست،پوست براق،،

بازدید:

[ ]