شلاق LVL چیست؟ همه چیز شما باید در مورد این درمان شلاق شگفت انگیز بدانید

شما روال زیبایی را کوتاه تر می کنید

LVL Lashes مخفف طول ، حجم و بالابر است. یکی از این کلمات تقریباً در همه بهترین ریمل های موجود در بازار ظاهر می شود. بسیار نادر است که هر سه نفر در کنار هم ظاهر می شوند ، زیرا این یک دیوانه است. محصولی را تصور کنید که بتواند همزمان ، طولانی تر ، حجمی و بلند شود ؟!

آنها ممکن است ادعا کنند که می توانند ، اما اگر وجود داشته باشد ، همه زنهای روی کره زمین از آن استفاده می کنند. ممکن است یک ریمل وجود نداشته باشد که بتواند هر سه کار را انجام دهد ، اما چیزی به نام LVL Lash Lift یا LVL Lashes همانطور که شناخته شده است وجود دارد ، که به معنای واقعی کلمه می تواند هر سه کار را انجام دهد.

در اینجا همه چیزهایی که شما باید در مورد این درخشان بدانید وجود دارد ، و منظور ما از درمان درخشان ، لیفت آسانسور ...

شلاق LVL چیست؟
لیفت LVL Lift by Nouveau Lashes درمانی است که هم ترکیبی از یک مژه مژه و یک روش درمانی مژه را نشان می دهد. بهترین چیز در مورد این است که آنچه شما قبلاً دارید را تقویت می کند.

LVL Lash Lift چگونه کار می کند؟
ضربه شلاق شما در سرم مخصوصی پوشانده شده است که آنها را از ریشه صاف می کند ، که به جای اینکه صاف شود ، جلوه ای فوق العاده مجعد به آنها می بخشد. سپس مژه های شما رنگ آمیزی می شوند و اگر کمی پراکنده باشید ، ممکن است برخی از پسوندهای شلاق انفرادی نیز به شما پیشنهاد شود.

به نظر شما در طول آسانسور LVL Lash آسانسور چیست؟
این همان چیزی است که شما به نظر می رسد ... خاموش نشود.

 

شلاق lvl شلاق نورو

 

LVL Lash Lift چه مدت طول می کشد؟
به طور معمول ، درمان LVL Lash بین 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و بیشتر زمان آن صرف انتظار برای توسعه چیزها - سرم ، رنگ می شود. تمام مدت چشمان شما بسته است ، بنابراین در واقع ممکن است خودتان را در خواب ببینید. این غیر معمول نیست.

آیا LVL ضربه شلاق صدمه دیده است؟
آنها یک بیت صدمه نمی بینند. اگر در هر نقطه ، احساس تحریک و خارش کردید ، سریعاً به پزشک خود بگویید.

چه مدت طول شلاق LVL طول می کشد؟
اگر به طور صحیح از آنها مراقبت کردید ، پس از شستشوی LVL Lashes تا 6-8 هفته ادامه دارد.

LVL Lash Lift قبل و بعد از آن:
اگر هیچ یک از موارد فوق را باور نکنید - مطمئناً قبل و بعد از عکس های ما را باور خواهید کرد.

اینها همانطور که من درست قبل از درمان دراز کشیده روی مبل من گرفته بودند گرفته شد و بعد از آن به معنای واقعی کلمه مستقیم. بدون ریمل!

ضربه شلاق lvl قبل و بعد
چگونه می توانم از LVL Lashes مراقبت کنم؟
به مدت 48 ساعت اجازه ندارید منطقه را مرطوب کنید. این ارزش دانستن دارد ، زیرا شستن موهای شما ممکن است مشکل باشد. همچنین مجاز نیستید که برای دو روز اول ریمل بزنید ، اما صادقانه نمی خواهید یا نمی خواهید ، زیرا ضربه شلاق شما بهتر به نظر نمی رسد.

پس از آن روزهای اولیه ، نباید به مژگان خود بکشید. این ممکن است برای اکثر شما کاملاً واضح به نظر برسد ، اما منظور آنها این است که هنگام پاک کردن لوازم آرایش چشم از آنها استفاده نکنید. به جای کشیدن یک پد پنبه ای در طول مژه ها ، آن را روی چشم فشار داده و 10 ثانیه نگه دارید. باعث می شود که مدت زمان طولانی تر به نظر برسد.

آیا یک LV Lash Lift لیفت به مضرات طبیعی من آسیب می رساند؟
نه ، زیرا محصولات Nouveau Lashes به گونه ای ساخته شده اند که با ضربه شلاق شما مهربان باشند.

از کجا می توانم آسانسور LVL Lash دریافت کنم؟
اگر وارد وب سایت Nouveau Lashes شوید ، به شما می گوید نزدیکترین سالن شما کجاست. اما ، اگر واقعاً می خواهید در طول معالجه خود را از سر بگیرید و بخوابید ، سپس برنامه Blow Ltd را وارد کنید و درمانگر به منزل شما خواهد آمد. ما نمی توانیم این را به اندازه کافی توصیه کنیم. درمانگران آنها واقعاً ملایم ، خنده دار هستند و در حالی که منتظر هستید تا رنگ آن را انجام دهد ، ماساژ دستی به شما می دهد.

Lashes Lashes چقدر است؟
LVL Lash Lift توسط Nouveau Lashes for Blow Ltd ، 60 پوند

آخرین داستانها

لیست داغ: این موارد جدید در فروشگاه های مورد علاقه شما و آنلاین این هفته است
کار عاطفی
‘تنها چیزی که من برای کریسمس می خواهم این نیست که حضور مادر پسرم را انتخاب کنم.

با دختران کثیف که به پناهندگان در راحتی های ساده زندگی کمک می کنند ملاقات کنید
اگر در آنجا نشسته اید و فکر می کنید که واقعاً ظاهر طبیعی آن را ترجیح می دهید ، زیبایی این معالجه است که آنچه را که قبلاً دریافت کرده اید ، برجسته می کند. اگر می خواهید آن را تقویت کنید ، پس از آن یک صاف از ریمل مژه و ابرو و بهترین خط چشم باعث زیبایی چشم ها می شود.

نتایج واقعاً شگفت انگیز است. بسیار شگفت انگیز است که تعجب خواهید کرد که چگونه روی زمین زندگی کرده اید بدون این درمان.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]