نقد و بررسی رنگ مو موی ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal

آیا به دنبال تغییر یا رفع سریع برای پوشاندن ریشه های خود هستید؟ مهم نیست که نیاز شما چیست ، در گزینه های ارزان قیمت مو در داروخانه محلی شما ، راه حلی برای آن وجود دارد. من از انتخاب های جلوی من غافل شدم و شرط می بندم که این اتفاق برای شما نیز بیفتد.

من تصمیم گرفتم که رنگ موی موی L'Oreal Paris Casting Creme Gloss را امتحان کنم ، و اگر کنجکاو هستید که دریابید که این رنگ مو چگونه انجام می شود ، برای ادامه مطلب مطالعه کنید. شما فقط می توانید رنگ مو موهای خود را برای پیدا کردن رنگ مناسب سالن درست در خانه پیدا کنید!

محصولات چک قیمت
بررسی قیمت رنگ مو برای موهای ریخته گری کریستینگ پاریس L’Oreal Paris
316 بورگوندی / قیمت چکیده آلو
360 چک قیمت گیلاس سیاه
530 پرالین قهوه ای قیمت را بررسی کنید
550 چک قیمت ماهگان
200 چک قیمت چک سیاه
300 تیره قهوه ای بررسی قیمت
400 چک قیمت قهوه ای
500 چک قیمت قهوه ای متوسط
قیمت بررسی شکلات تیره Sonam 323

نقد و بررسی رنگ مو موی ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal
رنگ موی موی L’Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss ، نسل جدیدی از رنگ بدون آمونیاک است که با چهار برابر براق ، موهای زیبا به شما می بخشد. این رنگ خاکستری را پوشش می دهد ، به شما رنگی طبیعی به نظر می رسد ، رنگ های قابل لمس قابل مشاهده و درخشش فوق العاده ای دارد. این روش درمانی زیبایی برای موهای شما حداکثر 28 شامپو به طول می انجامد و برای موهای سالم ، ساتن نرم و حجم دهنده تغذیه ای شدید می کند. فرمول غیر قطره ای آن فقط در 20 دقیقه یک کاربرد آسان و تمیز را فراهم کرده و حتی برای مبتدیان نیز مناسب است.


L'Oreal Paris Casting Creme Gloss Hair ColorPinit

 

ویژگی ها و مزایا
بدون آمونیاک
درخشش براق 4X
رنگی طبیعی
عطر لطیف
غیر دائمی
آسان برای استفاده
بسته بندی
محتویات این رنگ مو در یک مقوا قرار دارد. این ماده حاوی یک لوله رنگ کننده کرم ، یک بطری سازنده ، یک بطری کولر گازی Nutri-Shine ، یک جفت دستکش با کیفیت حرفه ای و یک جزوه دستورالعمل است. جعبه مقوایی دارای اطلاعات مرتبط با چاپ مانند سایه و راهنمای نتیجه رنگ می باشد.

عناصر

کرم رنگ کننده: آب ، الکل سیتاریل ، پروپیلن گلیکول ، دکت-3 ، لورث -12 ، اتانولامین ، اولت 30 ، اسید لوریک ، تولوئن -2 ، 5-الماس ، پلی کاترنیوم -6 ، گلیکول دیستارتات ، رزورسینول ، هگزادیمترین کلرید ، سیلیس سیلیلات [نانو] / سیلیس دی متیل سیلیلات ، CI 77491 / اکسید آهن ، CI 77891 / دی اکسید تیتانیوم ، 2 ، 4-دیامینوفنوکسی اتیانول HCl ، M-Aminophenol ، اسید اسکوربیک ، میکا ، سدیم متابیزولفیت ، Thioglycerin ، 2-متیومنتین ، عطر

کرم توسعه دهنده: آب ، هیدروژن پراکسید سیتاریل الکل ، سدیم استنات ، Trideceth-2 کربوکسامید مای ، پنتازدیم پنتاتات ، اسید فسفریک ، Ceteareth-25 ، تتراسودیوم پیروفسفات ، گلیسیرین

تهویه مطبوع درخشش با ژل رویال: آب ، سیتارل الکل بهنتریمونیوم کلرید ، Peg-180 ، آمودی متیکون ، ستیل استر هیدروکسیتیل سلولز ، Trideceth-6 ، کلرهگزیدین دی هیدروکلراید ، لیمونن ، لینالول ، بنزیل الکل ، الکل ، الکل ، الکل ، الکل هگزیل سینامال ، امیل سینامال ، ژل رویال ، رایحه

تجربه من در مورد رنگ موی موی کریستینگ کرم براق L'Oreal Paris

در حین لحظه ، تصمیم گرفتم موهایم را رنگ کنم. من موهای قهوه ای تیره داشتم و علاقه ای به تغییر همه چیز نداشتم ، بنابراین تصمیم گرفتم که بورگوندی فقط رنگ آن را بدست آورم. همچنین ، من بیشتر مورد علاقه L Castilla Creme Gloss واقع شده بودم زیرا این محصول عاری از آمونیاک است. این تجربه من با آن است و نحوه عملکرد آن در اینجا آمده است.

مخلوط کردن و اعمال آسان - بررسی کنید!
استفاده از L'Oreal Casting Creme Gloss بسیار کاربردی است. مراحل موجود در جزوه دستورالعمل را دنبال کردم و رنگ را مخلوط کردم. بافت رنگ بسیار براق بود و از بین نمی رفت. همچنین بوی مناسبی می داد. آنچه من مشاهده کردم این بود که این رنگ مو ضمن تغذیه و تهویه هر رشته ، به عمق موها نفوذ می کند. همچنین هر رشته خاکستری را با سهولت بسیار زیادی پوشش می دهد. من تن های غنی را از طریق موهای خود دیدم ، و بسیار طبیعی به نظر می رسید.

آسان برای حذف - بررسی کنید!
در صورت رنگ آمیزی روی پوست خود ، این لکه وحشتناک باقی نمی ماند - فقط یک پارچه صابون یا یک مرطوب کننده مرطوب به طور موثر رنگ را از بین می برد. این یک امتیاز بزرگ برای همه خانمهای دست و پا چلفتی در آنجا است. با این حال ، تجربه کلی استفاده از نرم افزار بدون سر و صدا و ساده است.

رنگ زرق و برق دار - بررسی کنید!
بعد از گذشت 20 دقیقه موهایم را شستشو دادم و از تهویه مطبوع که همراه رنگ بود استفاده کردم. در درخشش و براق شدید مهر و موم می شود. من موهای نرم ، صاف و براق مانده بودم. رنگ همچنین ابعاد زیادی را به موهای من اضافه کرده و باعث شده است که بسیار سبک تر و پر جنب و جوش به نظر برسد.

حتی اگر مبتدی باشید ، این کاری است که می توانید با آن کار کنید. برای افرادی که به مواد شیمیایی حساس هستند ایده آل است ، و آن بوی وحشتناک شیمیایی مانند آن را ندارد.

سایه های مختلف در رنگ موی موی ریخته گری کریستینگ L'Oreal Paris
رنگ موی موی L'Oreal Paris Casting Creme Gloss با رنگ و لعاب کامل به چشم می خورد. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه که L'Oreal در این جبهه ارائه می دهد.

316 بورگوندی / آلو

این رنگ بورگوندی / آلو سایه مناسبی برای بیان است اگر خیلی خجالتی باشید که بخواهید برای یک رنگ بسیار روشن مانند آبی ، قرمز یا سبز در آن انتخاب کنید. آنقدر تاریک است که ظریف و در عین حال شیک و مرسوم باشد و به اندازه کافی مرسوم است و می تواند آنقدر خصمانه و بی نظیر باشد. این یکی از داغترین سایه های پاییز و زمستان است!


360 گیلاس سیاه

L'Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color Hair - 360 CherryPinit Black
این قرمز عمیق زرق و برق دار یکی از گزینه های متنوع ترین رنگ مو از این محدوده است. این "در چهره شما" نیست و می تواند توسط هر کسی خیلی خوب کشیده شود. همچنین ضمن افزودن یک جذابیت مرموز خاص به تمام ظاهر شما ، ویژگی های صورت را نیز تقویت می کند.


530 پرالین براون

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color Hair - 530 Praline BrownPinit
این قهوه ای مورد علاقه من از این محدوده است و شما هرگز نمی توانید با این یکی اشتباه کنید! بسیار شیک و درجه یک است ، به علاوه غنای رنگ ابعاد زیادی به موهای شما می بخشد.


550 ماهگان

L'Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color مو - 550 MahoganyPinit
رنگ مو ماهگانگی همه عصبانیت است و از داغترین روند خود می گذرد. اگر حوصله موهای قهوه ای یا مشکی Plain Jane خود را ندارید ، وقت آن است که بازی های خود را تقویت کرده و این سایه را امتحان کنید.


200 آبنوس سیاه

L’Oreal Paris Casting Creme Creme Gloss Color Hair - 200 Ebony BlackPinit
چه بخواهید آن خاکستریها را پنهان کنید و چه می خواهید با یک رنگ سیاه شدید وارد شوید ، این سایه ابونی مشکی را پوشانده است.


300 تیره قهوه ای

رنگ مو برای موهای ریخته گری کریسمس پاریس L’Oreal - 300 تیره قهوه ای رنگ
اگر می خواهید تاریک شوید ، این یک گزینه عالی است. شما همچنین می توانید از آن برای تازه کردن سایه سبزه فعلی خود استفاده کنید!


400 قهوه ای تیره

L’Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color Hair - 400 Brown BrownPinit
موهای قهوه ای تیره زیبا می توانند بسیار براق ، خیره کننده و غنی به نظر برسند! این به تنهایی یک تن عمق دارد ، اما می توانید برجسته های جسورانه ای را نیز به این کار بیفزایید تا شاهکار چند بعدی خود را خلق کنید.


500 قهوه ای متوسط

رنگ مو برای موهای ریخته گری کریستیز پاریس L’Oreal - 500 متوسط ​​BrownPinit
درباره رنگی صحبت کنید که دارای همه کاره بودن است و این سایه قهوه ای متوسط ​​خواهد بود. به خصوص اگر چهره شما منصفانه است و چشمان نور دارید ، این رنگ باعث می شود یک انتخاب پیچیده و زیبا تر شود.


323 شکلات تیره Sonam

L'Oreal Paris Casting Creme Cream Cream Gloss Color - 323 Sonam's Dark ChocolatePinit
با الهام از بازیگر مشهور بالیوود سونام کاپور ، این رنگ Dark Chocolate به نظر می رسد درجه یک و نمایشی است. چند عکس برجسته اضافه کنید ، و همه شما تنظیم شده اید!


535 شکلات

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color مو - 535 ChocolatePinit
چه کسی عاشق شکلات نیست؟ این یک سایه شکلات متوسط ​​است که باعث می شود شما سبزه شوید ، رنگ آمیزی می کنید!


415 شکلات یخی

L'Oreal Paris Casting Cream Creme Gloss Color مو - 415 Iced ChocolatePinit
این سایه شکلات دوست داشتنی و خونگرم است و با هر رنگ پوستی سازگار است! شما باید آن را امتحان کنید! به نگهداری و ظاهر خیلی زیادی احتیاج ندارد.


L'Oreal همچنین این محدوده ها را در محدوده رنگ مو Casting Creme Gloss خود دارد که برخی از آنها منحصراً در انگلستان موجود است.

500 قهوه ای قهوه ای
210 آبی سیاه
443 آبرن حنا
100 لیکور
543 طلایی
554 شکلات چیلی
645 کهربا
630 کارامل
634 عسل شاه بلوط
356 گیلاس کولا
388 کاکائو موکاکینو
732 وانیل موکاکینو
734 غنی عسل
780 کارامل موکازینو
1010 قهوه ای یخی روشن
1013 بلور یخ زده نور
طرفداران

بدون آمونیاک
استفاده آسان و شستشو
شما را با رنگی غنی ترک می کند
مو را نرمتر و نرم تر می کند
درخشش کاملی به مو می بخشد
رنگ حداکثر 25 شستشو دارد
رنگ به طور مساوی و آهسته محو می شود
به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
منفی

اگر موهای تیره دارید ، ممکن است رنگ آن چیزی نباشد که روی جعبه نشان داده شده است. به عنوان مثال ، سایه "گیلاس سرخ" شما را فقط با رنگ قرمز به ارمغان می آورد. اگر در ابتدا موهای خود را سفید کنید یا اتفاق بیفتد که خاکستری زیادی دارید ، می توانید به آن رنگ دقیق گیلاس برسید.
چگونه می توان از این محصول استفاده کرد؟
روی ریشه های مو بمالید و 25 دقیقه آن را بگذارید.
مخلوط رنگ را روی طول های خود بمالید و 10 دقیقه بمانید.
مو و حالت خود را بشویید.
ماندگاری: 36 ماه

آیا من این محصول را توصیه می کنم؟
آره! من به هرکسی که به دنبال راهی راحت و ارزان برای پوشاندن خاکستری است یا فقط از داشتن رنگ موی جدید سرگرم کننده است ، L'Oreal Paris Casting Creme Gloss را به شدت توصیه می کنم. با حداقل ظروف سرباز یا مسافر ، شما را با تغییر موقت و آسیب کمتری نسبت به اکثر رنگ موهای خانه در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ، موهای شما به نظر می رسد که پر جنب و جوش و براق به نظر برسند. در کل ، L'Oreal Casting Creme Gloss مطمئناً مرا تحت تأثیر قرار داده است ، و این برای مدت طولانی رنگ موهای من خواهد بود!

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

نحوه استفاده از حنا و نیلی برای رنگ کردن موهای سیاه و قهوه ای خود

وقتی پیر می شود ، هیچ علامت بارزتری نسبت به موهای خاکستری وجود ندارد. در حالی که رنگ موهای موجود در فروشگاه یک راه حل مناسب برای رفع این مشکل هستند و برای استفاده از آنها ایمن هستند ، اما مواد شیمیایی موجود در آنها در طولانی مدت برای موهای شما مناسب نیست.

خوشبختانه ، یک راه حل برای این مشکل وجود دارد ، یک جایگزین طبیعی و سالم که به شما کمک می کند تا ضمن تهیه موهای زرق و برق دار و مشکی تیره - یک درمان موی حنا و نیلی - مواد شیمیایی خود را کاهش دهید.

اکنون ، ممکن است با توجه به محبوب ترین رنگ طبیعی طبیعی دنیا ، حنا را بدانید که حنا چیست. بیایید در مورد مبهم تر رنگ آمیزی که نیلی است صحبت کنیم.

نیلی چیست؟
نیلی یک رنگ طبیعی است که از گیاه Indigofera tinctoria حاصل می شود. این گیاه غنی ، آبی تیره است و بیشتر برای رنگ آمیزی لباس بخصوص جین مورد استفاده قرار می گیرد. شناخته شده است که یکی از قدیمی ترین رنگهایی است که برای رنگ آمیزی و چاپ پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، اکنون این ترکیب در ترکیب با حنا به عنوان یک رنگ مو طبیعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد (1).


مزایای استفاده از نیلی چیست؟
این یک رنگ مو طبیعی است که به هیچ وجه به موهای شما آسیب نمی رساند.
هنگامی که با حنا مخلوط می شود ، به رنگ قهوه ای موهای شما می بخشد.
هنگامی که بر روی موهای تحت درمان با حنا استفاده می شود ، رنگی سیاه سرسبز می بخشد.
استفاده منظم از نیلی روی مو می تواند ساییدگی زودرس را درمان و از آن جلوگیری کند.
عصاره نیلی برای تحریک رشد موهای جدید در مطالعات موش صحرایی یافت شد (2).
نیلی همچنین برای تقویت رنگ و درخشش موها و ایجاد احساس خنک کننده پیدا شد (3).
چه کسی می دانست که این رنگ موهای طبیعی مبهم و طبیعی مبهم است ، می تواند چنین مزایایی را ارائه دهد ، درست است؟ خوب ، اکنون که این کار را کردید ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید موهای خود را با استفاده از حنا و نیلی رنگ سیاه کنید!

احتیاط: اگرچه در بسیاری از رنگ ها از Indigofera tinctoria استفاده می شود ، اما ممکن است باعث تحریک پوست و واکنش های آلرژی شود (4). قبل از استفاده از آن بر روی موهای خود ، آزمایش پچ را روی پوست خود انجام دهید تا هرگونه واکنشی را بررسی کنید.

[بخوانید: 5 قدم اساسی برای اعمال حنا برای موهای خاکستری]

نحوه استفاده از حنا و نیلی برای رنگ کردن موهای سیاه شما
وقتی موهایتان را با حنا و نیلی برای موهای سیاه رنگ می کنید ، این یک فرایند دو مرحله است. شما نمی توانید به سادگی این دو را با هم مخلوط کنید زیرا قفل های قهوه ای یا گرمی به شما می دهد. برای به دست آوردن موهای مشکی زرق و برق دار ، ابتدا باید موهای خود را با حنا درمان کنید و سپس با نیلی وارد شوید.

آنچه شما نیاز دارید
پودر حنا (100 گرم برای موهای کوتاه ، 200 گرم برای موهای شانه ، 300 گرم برای موهای بلند)
پودر نیلی (100 گرم برای موهای کوتاه ، 200 گرم برای موهای شانه ، 300 گرم برای موهای بلند)
آب 1 لیمو
نمک (1 قاشق چایخوری)
ذرت ذرت (2 قاشق چایخوری)
اب
کاسه مخلوط کردن شیشه
قاشق بزرگ
پوشش پلاستیکی
برس رنگ مو
حوله قدیمی
کلاه دوش
دستکش لاستیکی
گیره های بخش
چه کاری انجام دهیم
مرحله اول: استفاده از ترکیب حنا و نیلی برای موهای سیاه
پودر حنا و آب لیمو را در یک کاسه مخلوط کن ترکیب کنید.
به آرامی شروع به اضافه کردن آب کنید و این مخلوط را هم بزنید تا خمیر ضخیم مانند پودینگ داشته باشید.
کاسه را با یک بسته پلاستیکی بپوشانید و آن را یک شبه بگذارید تا رنگ آن در حنا آزاد شود.
یک حوله قدیمی را دور شانه های خود بکشید و دستکش های لاستیکی خود را ببندید.
موهای خود را به همان اندازه که می خواهید تقسیم کنید و آنها را بکشید.
کار با یک بخش در هر زمان ، شروع به استفاده از حنا با یک برس رنگ مو درست از ریشه تا انتها کنید.
این بخش را در اطراف انگشت خود را به کمی حلقه زده و آن را به سر خود بچسبانید.
پس از اتمام کار با حنا در تمام بخش ها ، بقیه حنا را روی سر خود بمالید و برای پوشش کامل آن را با دستان خود کار کنید.
روی کلاه دوش بگذارید.
می توانید در هر مکانی بین 2 ساعت تا یک شب در حنا ترک کنید.
حنا را فقط با آب بشویید. از شامپو یا نرم کننده استفاده نکنید.
مرحله 2: استفاده از نیلی
پودر نیلی ، نمک و ذرت ذرت را با هم مخلوط کنید و به آرامی آب آن را اضافه کنید تا خمیر غلیظ شود.
موهای خود را به بخشهایی تقسیم کنید و خمیر نیلی را به همان روشی که حنا زده اید ، روی آن بمالید.
روی کلاه دوش بگذارید و یک شبه آن را بگذارید.
خمیر نیلی را با آب بشویید. برای 2-3 روز آینده از هیچ گونه شامپو یا نرم کننده ای بر روی آن استفاده نکنید.
رنگ سیاه موهای شما ممکن است چند روز طول بکشد تا کاملاً رشد کند.

اگر رنگ سیاه به سبک شما مناسب نیست و می خواهید به دنبال رنگ موی قهوه ای / آفتابی باشید ، اینجا خبرهای خوبی برای شماست! نه تنها گرفتن این رنگ مو با حنا و نیلی ممکن است بلکه می توانید خیلی سریعتر این کار را انجام دهید زیرا نیازی به پردازش موهای جداگانه نیست. این کارهایی است که شما باید انجام دهید.

نحوه استفاده از حنا و نیلی برای رنگ آمیزی موهای قهوه ای شما
این یک فرآیند یک مرحله ای است که با استفاده از آن تقریباً نیمی از زمان پردازش برای رنگ آمیزی موهای شما نیاز دارد.

آنچه شما نیاز دارید
پودر حنا (200 گرم)
پودر نیلی (100 گرم)
ماست (1 قاشق غذاخوری)
نمک (½ قاشق چایخوری)
اب
کاسه مخلوط کردن شیشه
قاشق بزرگ
پوشش پلاستیکی
برس رنگ مو
دستکش لاستیکی
حوله قدیمی
کلاه دوش
گیره های بخش
چه کاری انجام دهیم
پودر حنا و ماست را در ظرف شیشه ای ترکیب کنید و به آرامی آب آن را اضافه کنید و هم بزنید تا خمیر غلیظی داشته باشد.
کاسه را با یک دستمال پلاستیکی بپوشانید و آن را یک شبه بگذارید تا رنگ حنا آزاد شود.
نی نی را مخلوط کنید

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

15 بهترین شامپو بیوتینی که حتما باید در سال 2019 امتحان کنید

بیوتین یک ماده محبوب در صنعت مراقبت از مو است. بسیاری از مارک های مراقبت از مو از جمله این مکمل ویتامین در محصولات خود هستند. در حالی که شامپوها در درجه اول برای خلاص شدن از شر روغن ساخته شده و گرد و غبار از موهای شما استفاده می شوند ، شامپوهای بیوتین مخصوصاً برای مقابله با مواردی از جمله خشکی ، آسیب ، شکستگی و ریزش مو تدوین شده اند. اگر می خواهید موهای بلندتر ، ضخیم تر ، قوی تر و سالم تری داشته باشید ، استفاده از شامپو بیوتین ممکن است بهترین شرط بندی شما باشد. به همین دلیل

بررسی قیمت محصولات
قیمت بررسی شامپو ضد ریزش مو Pura D’Or Organ Oil Argan
قیمت بررسی شامپو برای اصلاح مجدد مو Hairgenics Pronexa
قیمت بررسی شامپو ضخیم کننده Avotin Organics Biotin B-Complex
شامپو پشتیبانی مو برای رشد مو ویتامین Nourish Beaute قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو بیوتین افرا هلستیک
شامپو گیاهی بیوتین و بامبو Gate طبیعت برای چک کردن موهای نازک
Paisie Botanics Re: line قیمت شامپو ضخیم بیوتین
قیمت شامپو بیوتین HoneyDew را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو با حجم اضافی به جیسون باریک و ضخیم
قیمت بررسی شامپو با حجم کامل Andalou Naturals Lavender & Biotin
چرا بیوتین برای موهای شما مناسب است؟
بیوتین (ویتامین B7) یک ویتامین B است که در سبزیجاتی مانند گل کلم و خیار یافت می شود. این ویتامین همچنین به عنوان "غذای مو" شناخته می شود زیرا باعث افزایش رشد مو می شود و موهای شما را ضخیم و قوی می کند. بسیاری از افراد برای بهبود سلامتی موها و تقویت رشد آن ، مکمل های بیوتین مصرف می کنند. علاوه بر این ، همچنین به تقویت و سریعتر ناخن ها و مژه ها کمک می کند. به همین دلیل است که بسیاری از خانمهایی که موهای سالم ، طولانی و ضخیمی می خواهند شامل بیوتین در رژیم غذایی خود هستند.

کمبود بیوتین اغلب منجر به مواردی مانند نازک شدن مو ، شکنندگی مو و خشکی می شود. مصرف توصیه شده ویتامین به همراه استفاده صحیح موضعی می تواند این مشکلات را برطرف کند. اگر در حال تجربه شکنندگی مو ، خشکی و ریزش مو هستید ، استفاده از یک شامپوی بیوتین می تواند در بهبود سلامت موهای شما قدم بردارد. ما لیستی از 15 شامپو بهترین بیوتین را برای شما قرار داده ایم که می توانید آنها را بررسی کنید.

15 بهترین شامپو بیوتین برای رشد مو

1. شامپو نازک کننده ضد مو برای برچسب طلای اصلی پوست Pura D’Orr Argan Oil

Pura D یا روغن آرگان روغن اصلی با برچسب طلای ضد ریزش مو Pinit
شامپو نازک کننده ضد مو برای مو Pura D’Or اصلی ، یک شامپوی آزمایش شده و آزمایش شده از نظر بالینی است که باعث کاهش ریزش مو و تقویت ، ضخامت و حجم موهای شما می شود. این ماده با روغن آرگان ساخته شده است که باعث افزایش رشد پوست و افزایش پوست می شود. این شامپو با استفاده از 17 ماده فعال ، عصاره و مواد مغذی برای کنترل ریزش مو ایجاد می شود. این ترکیبات با ترکیب قدرتمندی از بیوتین ، گزنه ، دانه کدو تنبل و روغن دانه زیره سیاه بسته بندی شده است. این شامپو ادعا می کند که در مدت 8 هفته پس از استفاده روزانه ، باعث کاهش ریزش مو می شود.

طرفداران
ریزش مو را کند می کند
رشد مو را تسهیل می کند
عاری از سولفات و پارابن
خیلی خوب
رایحه دلپذیر مرکبات-y
عاری از ظلم و ستم
منفی
ممکن است در ابتدا موهای شما خشک شود.


2. شامپو درمانی مجدد مو Hairgenics Pronexa قدرت تقویت مجدد مو با بیوتین

Hairgenics Pronexa بالینی قدرت تقویت مجدد مو با استفاده از بیوتین پینیت
شامپو تقویت کننده مو تقویت کننده مو Hairgenics Pronexa یک شامپو Biobase دارای گواهی USDA است. این ماده حاوی مواد آلی مانند آب فوق تصفیه شده ، عصاره آلوئه ورا ، اپیژنین ، اسید سیتریک ، بیوتین ، کلاژن هیدرولیز ، عصاره جلبک دریایی ، ویتامین B5 و سایر مؤلفه های تقویت کننده رشد است. این شامپو ادعا می کند که خاصیت ارتجاعی قشر مو را افزایش می دهد ، شکستگی را به حداقل می رساند ، از خشکی جلوگیری می کند و موهای طولانی تر ، سالم تر و ضخیم تری را ترویج می کند. این موهای شما را از داخل تغذیه می کند تا ظاهر آن پر رنگ تر و پررنگ تر شود. این فرمول حاوی مسدود کننده های DHT است که از ریزش مو جلوگیری می کند.

طرفداران
توسط FDA تأیید شده است
حاوی مواد خالص است
نتایج سریع ارائه می دهد
عاری از ظلم و ستم
منفی
گران


3. شامپو ضخیم پیچیده Biotin B-Complex Bialon Organics Therapy

شامپو ضخیم و ضخیم شامپو Pinit
این شامپو نرم کننده ضخیم مو با استفاده از خالص ترین مواد طبیعی ساخته شده است. این ترکیب حاوی ترکیبی متعادل از بیوتین ، نخل اره ، پروتئین quinoa و ویتامین E است که باعث تقویت حجم مو برای ساخت بدن می شود و موهای شما را ضخیم تر و سالم تر می کند. این شامپو همچنین رشد جدید مو را ترغیب کرده و پوست سر و فولیکولهای مو را هیدراته می کند. اگر به دنبال یک شامپوی مناسب برای استفاده روزانه هستید ، این مورد انتخاب بسیار خوبی است.

طرفداران
شامپو دارای مجوز EWG
عاری از مواد شیمیایی خشن و مواد نگهدارنده
موها و پوست سر را به طور موثری تمیز می کند
ریزش مو را کنترل می کند
وگان و عاری از ظلم و ستم
عطر دلپذیر
منفی
خوب نمی کند


4- شامپوی پشتیبانی از موی Nourish Beaute Vitamins

شامپو Pinit پشتیبانی مو برای تقویت مو ویتامین Nourish Beaute
این شامپو حاوی مسدود کننده DHT در مبارزه با ریزش مو ناشی از عدم تعادل هورمونی و سایر شرایط پوست سر کمک می کند. این ماده حاوی بیوتین ، روغن کرچک ، روغن نارگیل ، و پروپاپیل است. این مواد گیاهی گیاهی پوست سر شما را تمیز کرده و فولیکول های مو را برای افزایش رشد مو تقویت می کنند. به بهبود گردش خون و جلوگیری از ایجاد قارچ کمک می کند. همچنین می افزاید: حجم ، درخشش

5- شامپو بیوتین افراطی افرا

شامپو بیوتین شامپو بیوتین پینیت
شامپو بیوتین Maple Holistics باعث احیای فولیکول های مو می شود. این رشته های شکننده و ضعیف را با کمک 10 گیاهان قدرتمند تقویت می کند که به بهبود سلامت پوست سر ، تقویت فولیکول ها و از بین بردن ناخالصی ها کمک می کند. مواد تشکیل دهنده آن مانند روغن نارگیل ، روغن جوجوبا ، روغن درخت چای و بیوتین به مسدود کردن DHT و جوانسازی موهای شما کمک می کند تا ظاهر آن کامل تر ، براق تر و سالم تر شود.

طرفداران
با شوره سر مبارزه می کند
موهای شما را تغذیه می کند
مناسب برای تمام انواع مو
فرمول هیپوآلرژنیک
منفی
ممکن است در ابتدا موهای شما خشک شود.


6. شامپو بیوتین و بامبو طبیعی گیت طبیعی برای موهای نازک

شامپو بیوتین طبیعی و بامبو Natures Gate برای موهای نازک مو
شامپو بیوتین و بامبو طبیعی Gate Nature برای موهای نازک و آسیب دیده ایده آل است. این ترکیب از عصاره های طبیعی گیاهان و میوه ها ، بیوتین ، روغن بامبو ، ویتامین B5 و روغن جوجوبا است. این ترکیبات رشته های ضعیف و شکننده را تقویت کرده و رشد جدید مو را تقویت می کنند. این شامپو همچنین در تمیز کردن ملایمت موها موثر است و باعث می شود سالم و براق به نظر برسید.

طرفداران
موهای خشک و شکننده را مرطوب می کند
دارای گیاهان دارای برداشت ارگانیک است
پوست سر را به خوبی پاک می کند
ریزش مو را کنترل می کند
عاری از ظلم و ستم
منفی
می توانید موهایتان را به سمت پایین وزن کنید


7. Paisie Botanics Re: line شامپو ضخیم Biotin

Paisie Botanics شامپو ضخیم کننده بیوتین Pinit
شامپو ضخیم Biotin Thickening Reisia Paisie به خصوص برای تحریک پوست سر شما برای رشد موهای جدید طراحی شده است. این ماده حاوی مواد درمانی مانند بیوتین ، اره palmetto و روغن رزماری است که به ایجاد حجم در نازک شدن مو کمک می کند. مواد مغذی مانند آلوئه ورا و روغن نارگیل ویتامین های B و E را برای رشد سریع مو به ریشه های شما منتقل می کنند.

طرفداران
مناسب برای تمام انواع مو
هیپوآلرژنیک
حجم و ضخامت را اضافه می کند
ایده آل برای موهای خشک ، آسیب دیده و سرخ شده است
منفی
مو را چرب می کند


8- شامپوی بیوتین HoneyDew

شامپو Pinit HoneyDew Biotin
این شامپو بیوتین طبیعی طبیعی یک درمان مؤثر برای DHT است. DHT را کاهش می دهد و روند ریختن را به مرور زمان کاهش می دهد تا موهای بسیار سالم تر و ضخیم تری پیدا کند. این شامپو حاوی ترکیبی از مواد عجیب و غریب مانند عصاره چای ، روغن درخت چای ، روغن نارگیل ، عصاره ریشه توت ، روغن گل پامچال عصرانه ، اسانس رزماری و روغن آرگان است. این مواد فولیکول های مو را تغذیه کرده و با تقویت گردش خون باعث تقویت رشد مو می شوند.

طرفداران
دارای مسدود کننده DHT است
موهای آسیب دیده را ترمیم می کند
شوره را کنترل می کند
عاری از مواد شیمیایی خشن
عاری از ظلم و ستم
منفی
برای ارائه نتایج زمان می برد


9. شامپو با حجم اضافی به ضخامت جیسون

شامپو Pinit جیسون نازک به ضخامت اضافی
شامپو با حجم زیاد جیسون نازک به ضخامت به آرامی موهای ریز و لب را تمیز و تغذیه می کند. این گیاه حاوی پانتنول و بیوتین است که خاصیت ارتجاعی مو را بهبود می بخشد و ضمن تمیز کردن پوست سر و موهای شما از روغن های اضافی ، از شکستگی جلوگیری می کند. این شامپو از گیاهان طبیعی و روغنهای اساسی برای رشد سالم مو استفاده می کند.

طرفداران
ریزش مو
درخشش می دهد
کمی طول می کشد
اثر خنک کننده بر روی پوست سر
به راحتی شسته می شود
منفی
رایحه ای مطبوع ندارد


10. شامپو با حجم کامل Andalou Naturals Lavender & Biotin

Andalou Naturals Lavender Biave Biotin با حجم کامل شامپو Pinit
شامپو اسطوخودوس و بیوتین Andalou Naturals هنگام تحریک پوست سر شما ، قفلهای شما را تمیز می کند. این ماده حاوی مواد طبیعی است که پروتئین ها را به موهای لکه دار ، شکننده و نازک می کند تا زیبایی آن بیشتر و سالم تر به نظر برسد. این شامپو قول می دهد موهایی با بدن ، لیفت و درخشش کامل به شما می بخشد.

طرفداران
کمی طول می کشد
عطر دلپذیر
مناسب برای موهای خشک
کنترل می کند
بافت مو را بهبود می بخشد
منفی
می توانید موهایتان را به سمت پایین وزن کنید


11. شامپو درمانی طبیعی بدن را ترمیم و تقویت می کند

Naturals خالص بدن ترمیم و تقویت تقویت پیشگیری از ریزش مو شامپو Pinit
این شامپو با 14 مسدود کننده DHT تهیه شده است تا رشد و پر شدن مو را تحریک کند. این ماده حاوی نیاسین ، بیوتین ، روغن آرگان و آنتی اکسیدان ها است که باعث می شود موهای شما سالم تر و درخشان تر شود. این شامپوی ملایم و غلیظ فولیکول های مو شما را تغذیه می کند ، موهای آسیب دیده را ترمیم می کند ، هر رشته را تقویت می کند ، گردش خون را افزایش می دهد و رشد سالم مو را تقویت می کند.

طرفداران
مناسب برای پوست سر حساس است
عطر دلپذیر
خیلی خوب
عاری از مواد شیمیایی خشن
منفی
ممکن است در ابتدا موهای شما خشک شود.


12. شامپو ضخیم و کامل بیوتین و کلاژن OGX

OGX ضخیم کامل بیوتین کلاژن شامپو Pinit
شامپو OGX ضخیم و کامل بیوتین و کلاژن برای افرادی که موهای صاف و ریز دارند ایده آل است. این یک فرمول غنی از مواد مغذی است که به ویتامین B7 ، بیوتین و کلاژن تزریق می شود. این مواد باعث افزایش حجم موهای شما می شوند تا ظاهر آن کامل تر و براق تر شود. این شامپو ادعا می کند که هر نوع مو را فقط پس از یک بار ضخیم و بافت می کند.

طرفداران
بافت مو را بهبود می بخشد
موهای ضعیف را تقویت می کند
شرایط مو
بسته بندی مسافرتی
عاری از سولفات و پارابن
منفی
می توانید موهایتان را به سمت پایین وزن کنید


[بخوانید - محصولات OGX با بالاترین امتیاز برای زنان]

13. شامپو بیوتین بیولوژیک Mill Creek Botanicals

Mill Creek Botanicals Biotin Shampoo Biotin

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

پودر در مقابل بنیاد مایع - راهنمای سریع

بنیاد یکی از دشوارترین خریدهای آرایش است که با آن روبرو خواهید شد. نه تنها مبانی بی حد و حصر به ظاهر بی پایان برای انتخاب وجود دارد ، بلکه تعداد زیادی مارک تجاری نیز وجود دارند که همه چیز با فرمول های خود کمی متفاوت است.

علاوه بر این ، دو دسته از پایه ها وجود دارد ، که شامل گزینه های معمولی و طبیعی است. پایه های متعارف آنهایی هستند که لزوماً با مواد طبیعی ساخته نمی شوند و حاوی مواد شیمیایی زیادی ، مواد نگهدارنده ، رایحه و… هستند.

پایه های طبیعی و آلی با ترکیبات سالم ساخته می شوند ، از رنگهای طبیعی استفاده می کنند ، و هیچ ماده شیمیایی و مواد نگهدارنده مصنوعی محدود نیست. مهم است که بنیادی را انتخاب کنید که قبل از هر چیز طبیعی و ارگانیک باشد.

از طرف دیگر ، شما همچنین دو نوع اساسی از پایه ها را دارید ، که پایه مایع و پایه پودر هستند. هر دو شکل بنیاد مزایا و اشکالاتی دارند. این به نوع پوست شما و نوع پایان مورد نظر شما کاملاً بستگی دارد.

در این پست ، ما همه چیزهایی را که می خواهیم در مورد بنیادهای مایع و پودر بدانند و نحوه انتخاب کدام گزینه برای نوع پوست شما بهترین است ، بررسی خواهیم کرد!

بنیاد مایع
استفاده از بنیاد مایع

اگر به دنبال ظاهری براق و خنک تر به پوست خود هستید ، یک پایه مایع گزینه ای عالی است. مایعات تمایل دارند که مقداری براق بر روی پوست بگذارد که به آن زیبایی درخشان می بخشد.

در صورت داشتن پوست خشک ، از فونداسیون مایع نیز بهتر است استفاده شود. این مایع رطوبت اضافی را برای خشکی پوست فراهم می کند. استفاده از یک پایه پودر بر روی پوست خشک می تواند پوست شما را خشک و حتی خشک تر کند. این پودر همچنین به پوست خشک چسبیده و پوسته پوسته و بی تاب می شود.

همچنین یک بنیاد مایع تمایل دارد که در مقایسه با پودر ، پوشش کامل تری داشته باشد. بسته به نوع فونداسیون مایع خریداری شده ، می تواند کاملاً ضخیم باشد و هر نقصی روی پوست شما بگذارد. همچنین مایع ساخت لایه ها با آن ساده تر است و ظاهری کامل تر از پوشش ایجاد می کند. اگر به دنبال پوشاندن برخی از علائم پیری هستید ، مایع در پر کردن خطوط و چین و چروک ها نیز موثرتر است.

شما همچنین می خواهید اگر می خواهید یک پایه مایع سبک وزن را انتخاب کنید ، اگر می خواهید حتی پوست خود را بکشید ، اما این ظاهر و احساس سنگین را نمی خواهید. کرم های BB و CC نوعی از فونداسیون مایع است که پوشش سبک ، حتی رنگ پوست را فراهم می کند و چهره ای زیبا و شفاف به شما می بخشد که برای همه دوست داشتنی به نظر می رسد.

بنیاد پودر
بنیاد پودر

پایه پودر یکی دیگر از گزینه های عالی و در عین حال کاملاً متفاوت از یک پایه مایع است. بنیاد پودر به طور کلی پوشش نوری را تأمین می کند و در پوشش علائم و لکه های آن نیز مؤثر نیست. اگر پوست روشن دارید و به دنبال پوشاندن لکه ها و جوش ها نیستید ، یک پودر گزینه بسیار سبک وزن است.

علاوه بر این ، اگر پوست روغنی دارید ، یک پایه پودر برای نوع پوست شما بهتر است. پایه پودر روغن ندارد ، بنابراین باعث نمی شود پوست شما از قبل چرب تر به نظر برسد. پودر همچنین به جذب روغن اضافی کمک می کند ، بنابراین پوست شما در طول روز خیلی چرب و براق به نظر نمی رسد.

یک پودر به طور کلی به پوست شما مات می بخشد ، اما می توانید گزینه های پایه ای پودر را پیدا کنید که درخشنده باشد. که باعث درخشش بیشتر پوست می شود. استفاده از یک فونداسیون مایع با پوست روغنی اغلب می تواند یک فاجعه باشد. این باعث می شود پوست شما بیش از حد چرب به نظر برسد.

همچنین پوست روغنی نیز مستعد آکنه و جوش است ، بنابراین استفاده از مایع می تواند آکنه شما را بدلیل مقدار بیش از حد روغن بدتر کند. بنابراین ، یک گزینه پودر برای نگه داشتن آکنه و بریدگی های شما موثرتر است.

با تمام آنچه گفته شد ، واقعاً هیچ قانون سخت و سریع برای چیدن پایه ای برای پوست شما وجود ندارد. گاهی اوقات یک پایه مایع و یک فرمول خاص برای پوست های روغنی مستعد آکنه شما کاملاً کار می کند. در موارد دیگر ، یک پایه پودر ممکن است برای پوست های خشک تر و برای افرادی که به دنبال پوشاندن پوست سبک تر و بدون احساس چربی سنگین هستند ، فوق العاده باشد.

در پایان ، همه چیز بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید و چه احساسی در پوست شما دارد! اما اگر بین آنچه باید انجام شود یا از کجا شروع کنید پاره شده اید ، نکات بالا نقطه شروع ایده آل را برای شما فراهم می کند.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

5 محصول برتر موی طبیعی و ارگانیک 2019

محصولات مختلف بسیاری وجود دارد که به طور هفتگی و اغلب روزانه از موهایمان استفاده می کنیم. از شامپو گرفته تا نرم کننده گرفته تا موهای زائد و محصولات حجمی ، مو و پوست سر ما می تواند از محصولاتی که استفاده می کنیم ، ضرب و شتم جدی بگیرد.

اگر محصولات مویی که به طور مرتب از آنها استفاده می کنید ، محصولات معمولی هستند ، به این معنی که گزینه های طبیعی و ارگانیکی نیستند ، شما مو و بدن خود را در معرض بسیاری از مواد شیمیایی مضر و غیر ضروری قرار می دهید.

از آنجایی که شما به احتمال زیاد روزانه از نوعی مراقبت از مو استفاده می کنید ، به تمام آن مواد شیمیایی که در موها ، روی پوست سر شما ایجاد می شود ، فکر کنید و به بدن خود بیفتید. هر چیزی که روی پوست و موهای خود بگذارید ، به مقدار کمی از طریق پوست ، به بدن شما جذب می شود و از آنجا مواد شیمیایی راه خود را به جریان خون شما می رسانند.

بعد از گذشت روزها ، هفته ها ، ماه ها و سالها استفاده از محصولات موی شیمیایی ، بدن شما مقادیر زیادی از این مواد شیمیایی سمی را جمع می کند. این می تواند منجر به وجود شرایط بهداشتی و عوارض جانبی زیادی برای مقابله با آنها شود.

اما خبر خوب این است که می توان از همه مواد شیمیایی نامطبوع در محصولات مو جلوگیری کرد! تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به گزینه های طبیعی و ارگانیک که از مواد سالم و ساده استفاده می کنند ، استفاده کنید ، که در واقع کار می کنند ، و شما به خوبی در راه زندگی طولانی تر و سالم تر خواهید بود.

برای شروع کار ، لیستی از 5 بهترین و ایمن ترین محصولات رایج مو را برای شما گردآوری کرده ایم ، بنابراین می توانید برای بدن و موهای خود به چیزهایی بسیار بهتر بروید. ما محصولات برتر را از بین سرمهای مو ، اسپری مو ، نرم کننده ، شامپو و شامپوی خشک انتخاب کرده ایم.

بیایید در این محصولات عالی موی سالم نگاهی بیندازیم!

1. سرم مو نرم کننده ویتامین B5
سرم مو نرم کننده ویتامین B5

سرم اغلب برای پوست استفاده می شود ، اما چنین چیزی وجود دارد که سرم مو نیز وجود دارد! اگر به سرم مویی که حاوی مقادیر زیادی مواد مغذی برای کمک به یکدست کردن موها و ریزش موهای شما باشد نیاز دارید ، این سرم موهای نرم کننده این ترفند را انجام می دهد.

مربوط:

بهترین سرم های ارگانیک و طبیعی صورت
بهترین سرم های ضد پیری طبیعی و ارگانیک
سرم بسیار سبک است و مانند بسیاری از سرم های دیگر مو چرب و چسبنده نیست. این باعث می شود موهای شما بسیار نرم ، صاف و براق به نظر برسد ، اما موهای شما به دلیل فرمول باورنکردنی وزن و موهای شما به نظر نمی رسد. افزودن Pro-Vitamin B5 نه تنها باعث درخشش و براقیت فوق العاده ای به موهای شما می شود بلکه در ترمیم و رفع انتهای شکاف نیز کمک می کند که می تواند موهای شما خشک و آسیب دیده به نظر برسد.

البته 100٪ خالص فقط از بالاترین کیفیت مواد طبیعی و آلی ممکن استفاده می کند. هرگز مواد شیمیایی یا پرکننده ای برای مو یا بدن شما مضر نیست. ترکیبات اصلی این سرم شامل روغن نارگیل ، ویتامین E ، سدیم PCA (برای تهویه و مرطوب کننده) پروتئین گندم و طرفدار ویتامین B5 است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محصول را از طریق موهای مرطوب یا خشک و سپس سبک آن طبق معمول انجام دهید.

2. اسپری موهای آلی توسط گیاه گیاهی ماری
اسپری موهای ارگانیک توسط Herb Choice Mari

بسیاری از افراد روزانه از اسپری مو به عنوان روشی برای کرافت دادن موهای خود استفاده می کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید ، این اسپری موهای آلی ، طبیعی و ایمن سوئیسی است که باید بسازید! این اسپری مو ارگانیک USDS از پارابنها ، مواد نگهدارنده ، GMO ، گلوتن ، سویا ، نفت ، PEG و بسیاری دیگر از ترکیبات مصنوعی و شیمیایی عاری است. نکته مهم این است که آنها از هیچ عطر و رنگهای مصنوعی نیز استفاده نمی کنند که می تواند نگرانی جدی برای سلامتی شما و محیط زیست باشد.

مربوط:

بهترین موهای طبیعی و ارگانیک
درعوض ، آنها از قدرت مواد طبیعی برای کمک به کدر کردن موهای شما و نگه داشتن مدل موهای شما استفاده می کنند. مواد اصلی برای ایجاد این امر شامل شکر قهوه ای ، روغن زیتون و روغنهای اساسی برای یک رایحه زیبا و طبیعی است. قند قهوه ای عنصر اصلی است که به ماندن موهای شما کمک می کند و مواد شیمیایی مورد استفاده برای نگه داشتن موهای شما را در اسپری موی معمولی جایگزین می کند.

3. نرم کننده ترمیم کننده کره مرطوب خام Shea Moisture

استفاده از یک کولر طبیعی و آلی نیز ضروری است. تهویه کننده ها حاوی بسیاری از مواد مضر هستند که برای استفاده روی موهای شما ضروری نیست. این کولر گازی کره خام خام از رطوبت Shea فوق العاده ضخیم و خامه ای است برای کمک به نرم کننده موهای ضخیم ، فرفری و دشوار که به کمی عشق و توجه اضافی نیاز دارد.

مربوط:

بهترین تهویه های طبیعی و آلی
کره درخت خام خام بسیار مرطوب کننده است و به مرطوب نگه داشتن فر و موهای ضخیم و نرم و صاف کمک می کند. روغن آرگان به دفع موها و فرها کمک می کند و همچنین مو را در تمام طول روز هیدراته و صاف نگه می دارد.

افزودن جلبک دریایی به این فرمول سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی سالم است که به سالم تر و قوی تر مو کمک می کند ، به این معنی که مو و فر مو قوی تر و طولانی تر خواهد بود. رطوبت Shea از ترکیبات طبیعی و سالم استفاده می کند و از مواد غیر طبیعی و مواد شیمیایی مضر برای پوست ، مو و بدن شما جلوگیری می کند. این تهویه همچنین عطر و بوی تند ندارد و از این رو برای افرادی که پوست حساس دارند بسیار عالی است.

4- شامپوی ارگانیک کریستینا ماس طبیعی
شامپو ارگانیک کریستینا ماس طبیعی

محصولی دیگر که در هفته بارها و بارها از آن استفاده می کنید شامپو است! و البته ، شامپو شما باید طبیعی ، ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی باشد تا از دوری از مواد سمی جلوگیری کند.

مربوط:

بهترین شامپوهای طبیعی و ارگانیک
این شامپو از یک تجارت خانوادگی کوچک است و تمام محصولات آنها درست در ایالات متحده ساخته شده است. شامپو آنها موهای شما را با مواد طبیعی و عصاره های گیاهی برای احساس نور و طراوت تمیز می کند. اسیدهای چرب و روغنهای اساسی در فرمول باعث می شوند موهای شما نرم و صاف ، براق و تمیز به نظر برسند.

این شامپو برای انواع مختلف مو کار می کند ، از روغنی گرفته تا خشک تا نرمال تا ترکیب. حتی می توانید از این شامپو ملایم و تغذیه کننده بر روی موهای رنگ شده استفاده کنید. این فرمول متمرکز است ، بنابراین فقط مقدار کمی از شامپو در کف دست شما راه بسیار طولانی را طی می کند. ظرف مدت زمان طولانی دوام خواهد داشت که از نظر بودجه مناسب است.

فرمول آنها هرگز حاوی SLS ، SLES ، پارابن ، PG ، سولفات ، رنگ ، عطر مصنوعی ، سیلیکون یا مواد بی حس کننده نیست.

5. زیبایی توسط شامپو خشک و پودر حجم
زیبایی توسط شامپو خشک و پودر حجم

اگر از نسخه طبیعی و ارگانیک استفاده نمی کنید ، شامپو خشک یک محصول مو محبوب است ، اما همچنین یکی از بدترین مجرمین محسوب می شود. این شامپو خشک ارگانیک USDA کاملاً بی خطر و سالم برای بدن و محیط شماست.

مربوط:

شامپو خشک DIY
این ماده کاملاً عاری از مواد شیمیایی خشن و مواد سمی است و فقط از مواد ساده ، سالم و قابل تشخیصی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید استفاده می کند. مواد لازم در این شامپو آلی خشک شامل موارد زیر است:

آلی ذرت آلی (نشاسته ذرت) ، پودر آلی Maranta Arundinacea (Arrowroot) ، کائولین خاک رس ، بی کربنات سدیم (جوش شیرین) ، پودر ارگانیک Theobroma (کاکائو) ، آلی Lavantula Hybrida (Lavandin).

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

5 بهترین صابون مایع آلی و طبیعی 2019

صابون های دست حاوی مواد بسیار مضر زیادی هستند. از سورفاکتانتهای مصنوعی گرفته تا عطرها و رنگهای مصنوعی گرفته تا مواد نگهدارنده شیمیایی ، از صابون دست معمولی باید به هر قیمتی اجتناب شود.

5 فروش صابون طبیعی و آلی:
این یک لیست به روز رسانی در زمان واقعی از 5 صابون پرفروش طبیعی و آلی است.

BESTSELLER NO. صابون مایع آلی خالص Castile 1Quinn ، 32 اونس ...
صابون مایع آلی خالص Castile Quinn ، 32 اونس ...
UNSCENTED CASTILE یک فرمول خفیف و عاری از روغنهای اساسی و عطر است. عالی برای افراد دارای ...
ترکیبات ارگانیک و گیاهی تأیید شده. بدون مواد شوینده مصنوعی ، مواد کف کننده و ...
بسته بندی شده کامل آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها ، مواد معدنی. و اسیدهای چرب امگا. بله درست است ...
13.49 دلار
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. 2EWG Verified Soap Castile 33.8 fl oz - بدون روغن پالم ، بدون GMO ...
EWG Verified Soap Castile 33.8 fl oz - بدون روغن پالم ، بدون GMO ...
✅ EWG VERIFIED ، ایالات متحده تولید ، وگان ، غیر GMO: فقط روغنهای آلی و وگانهای طبیعی ...
O روغن طبیعی روغن کرچک: این تنها صابون چربی است که حاوی روغن کرچک ارگانیک است ...
✅ NO روغن پالم: این واقعیت است که بیشتر صابون های کاستیل با روغن مضر به روغن پالم ساخته می شوند. و ...
19.95 $ - 4.00 $ 15.95 $
خرید در سایت آمازون
فروشنده نه. 3Dr Bronner's - صابون مایع خالص (Castile Castile) (بادام ، 16 اونس ، ...
دکتر برونر - صابون مایع خالص-کاستیل (بادام ، 16 اونس ، ...
ساخته شده با روغن های اورجینال و مواد مغذی تجاری معتبر: مایع خالص-کاستیل دکتر برونر ...
خوب برای بدن و گیاهان خود: صابونهای مایع دکتر برونر کاملاً تجزیه تخریب پذیر هستند و از آن استفاده می کنند ...
NO PRETERVATIVES SYNTHETIC ، DETERGENTS ، or FOAMINGENTON: صابون های مایع ما با ...
19.55 دلار - 6/19/49 دلار
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. 4 ماه پر کردن مجدد صابون مایع دست مایر ، ریحان ، 33 فنجان (بسته ...
پر کردن مجدد صابون دست مایع خانم مایر ، ریحان ، 33 فنجان (بسته ...
کار سخت ، پر کردن مجدد صابون برای دست های شلوغ
صابون دستی ساخته شده با روغنهای ضروری ، آلوئه ورا ، روغن زیتون و سایر مواردی که به طرز فکری انتخاب می شوند ...
صابون دستی معطر با ریحان تازه باغ دارای رایحه ای خنک و واضح است که در حال تقویت و زمین گیری است
6.98 دلار
خرید در سایت آمازون
BESTSELLER NO. صابون دست مایع طبیعی 5Puracy ، اسطوخودوس و وانیل ، ...
صابون دست مایع طبیعی خالص ، اسطوخودوس و وانیل ، ...
تفاوت خلوص: به 5+ میلیون نفر بپیوندید و از فرمولهای برنده جایزه و گیاهی ما لذت ببرند
غنی ، بدون ثروت: قوام ضخیم ، مانند عسل به سرعت تپه های کف ایجاد می کند در حالی که ...
روغن لاوندر و وانیلا ضروری: شکوفه های اسطوخودوس فرانسوی با وانیل پیری ، وارد شده به هم ریخته ...
19.99 دلار
خرید در سایت آمازون
به طور خاص ، صابون های ضد باکتری دست مخصوصاً ساخته شده اند که برای شستشوی روزانه دستان شما استفاده می شود. آنها همه باکتری های روی دست شما را می کشند - حتی نوع خوبی که می خواهید به آن آویزان شوید. در نتیجه باکتریها تغییر می کنند ، تکامل می یابند و قوی تر می شوند و شما را مستعد بیماری ، عفونت و ... می کند.

بیشتر صابون های دستی معمولی همچنین حاوی رایحه های مصنوعی هستند ، ماده ای که باید تا حد امکان از آن اجتناب کنید ، اگر نه به طور کامل (که همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.) رایحه ، که به عنوان عطر یا پارافوم نیز شناخته می شود ، می تواند حاوی صدها ماده شیمیایی در آن یک ماده باشد. در لیست مواد تشکیل دهنده محصول

شرکتها ملزم نیستند آنچه را که در رایحه خود قرار داده اند ، تقسیم کنند ، به این معنی که آنها می توانند هر ماده شیمیایی یا سم را درون آن یک ماده تشکیل دهند. بدیهی است ، این یک مسئله عظیم است و باید از این ماده دفع کننده در صابون دست خود پاک کنید.

5 بهترین صابون طبیعی و آلی:
اکنون که ما برخی از مواد تشکیل دهنده ای را که باید از آنها در محصولات صابونی اجتناب کنید ، می شناسیم ، اجازه دهید برخی از بهترین و مؤثرترین صابون های طبیعی و ارگانیک موجود در بازار را کشف کنیم.

1. صابون ارگانیک دکتر برونر
صابون ارگانیک دکتر برونر

دکتر برونر یکی از معتبرترین برندهای صابونی است که می توانید پیدا کنید. دلیل این امر این است که آنها فقط از صابون کرچک خالص و طبیعی بر روی محصولات صابون خود استفاده می کنند که بسیار سالم ترین صابونی است که می توانید از آن استفاده کنید. در حالی که می توانید از صابون کرتلی معمولی برای شستن دست خود استفاده کنید ، این صابون شکر آلی در یک بطری پمپ قرار می گیرد که باعث می شود آن را برای شستشوی دست و خارج شدن توسط سینک خود ایده آل کنید.

صابون شکر با آب انگور سفید و میوه ای جفت شده است که دستان شما را تمیز می کند اما آنها را مرطوب و نرم نگه می دارد. آنها همچنین در فرمول خود از روغن نارگیل ، زیتون و شاهدانه استفاده می کنند تا دست ها را صاف کرده و از خشک شدن آنها جلوگیری کنند. همچنین یک چرم غنی و خامه ای فراهم می کند که همه آن را می شناسند و دوست دارند. دکتر برونر برای محصولات صابون خود از استانداردهای سختگیرانه ای برخوردار است ، اما چند مورد برجسته شامل موارد زیر است:

قابل تجزیه زیستی
غیر GMO
عطر طبیعی از روغنهای اساسی
عاری از ظلم و ستم
USDA Organic
وگان
عاری از سولفات
بدون پارابن
2. صابون دست مایع طبیعی خالص
صابون دست مایع طبیعی خالص

این صابون دست بسیار محبوب ، مورد علاقه مشتری است که مردم به همه نیازهای شستشوی دست خود اعتماد و دوست دارند! فرمول برنده جایزه آنها یک چربی خامه ای و غنی از صابون دست ایجاد می کند ، اما به روشی طبیعی و سالم و بدون همه مواد شیمیایی دیوانه. موادی مانند ویتامین E ، نمک دریایی ، آلوئه ورا ، و اسانس اسطوخودوس و وانیل میباشد.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

"سه راز من برای کارآفرینی موفق"

ملکه بلامنازع (و بنیانگذار) نام تجاری زیبایی میلیارد دلاری ، Huda ، کلاس های اصلی را در مورد خصوصیات شگفت آور مورد نیاز برای راه اندازی یک تجارت به ما می دهد (بدون پس انداز زندگی لازم است)

برای هودا کاتان ، بنیانگذار Huda Beauty ، توانمندسازی زنان از طریق وبلاگ زیبایی او این فلسفه بود که یک رابطه عاشقانه ساده با آرایش را به یکی از سریعترین مارک های زیبایی در جهان تبدیل کرد. اکنون با توجه به ارزش Huda Beauty بیش از 1 میلیارد دلار و در سال 2020 به بازار عرضه پوست ، Huda نکات اساسی خود را در مورد چگونگی رفتن از تأثیرگذار تا ساختن مشاغل شما در کمتر از یک سال به اشتراک می گذارد.

زیبایی هودا

1. شما باید با شور و شوق به برند خود اعتقاد داشته باشید
‘دوست داشتن کارهایی که انجام می دهید عنصر اصلی است ، بنابراین با این سؤالات اساسی شروع کنید: چرا می خواهم یک تجارت شروع کنم؟ آیا صنعت را به اندازه کافی دوست دارم که 24/7 زندگی کند و نفس بکشد؟ آیا من به اندازه کافی علاقه مندم که زیبایی را دنبال کنم؟ به شخصه من همیشه به افراد آرایش می کنم و در مورد محصولات زیبایی صحبت کردم زیرا این همان چیزی است که من در مورد آن علاقه مندم. اگر به محصول اعتقاد ندارم ، نمی توانم آرایش در اینستاگرام تبلیغ کنم. اگر من از مردم می خواهم که برای محصولات Huda Beauty هزینه کنند ، باید واقعاً باور داشته باشم که بهترین ها را ایجاد کرده ایم. "

2. با تیم وفادار خود را احاطه کرده و مسئولیت های خود را با آنها به اشتراک بگذارید
‘برای مقیاس کردن مشاغل خود ، باید مسئولیت ها را به دیگران واگذار کنید و یک فرهنگ قوی برای شرکت برقرار کنید. این یعنی داشتن تیمی وفادار و پشتیبان. من تمام خانواده ام را درگیر کرده ام زیرا این یک محیط مثبت و مهربان است و به افرادی نیاز دارم که بتوانم به آنها اعتماد کنم. من از راه اندازی یک برند زیبایی خیلی ترسیدم زیرا انتظار داشتم که بقیه صنعت چاق باشد. اگر من همیشه با نگرش روبرو شوم ، فوراً آن را در جوانه می زنم. به هیچ وجه نمی توانم این رفتار را تحمل کنم. "

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

10 مدل مو برای اضافه کردن موهای زائد به موهای خوب

از افراد مشهوری که به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می دهند ، الهام بگیرید

آیا به دنبال مدل موهای با حجم بالا برای موهای خوب هستید؟ شما جای درست آمده اید.

علیرغم اینکه اکثر مردم از آن شکایت دارند ، موهای خوب در واقع یک نعمت است. این قابلیت کنترل و همچنین قابل انعطاف پذیری است ، به این معنی که بیشتر سبک ها متناسب با آن هستند و شکل به مراتب بهتر از انواع دیگر خواهند داشت.

با ریختن موهایش اشتباه گرفته نشود ، موجودات ریز مو می توانند از بین مدلهای مختلفی که زندگی را به یک برش صاف اضافه می کند ، انتخاب کنند. فر ها و موج ها را برای افزودن گزاف گویی و حرکت انتخاب کنید ، یا یک مدل موی شفاف باب که می توانید با محصولات مناسب و تکنیک های خشک کردن هوشمندانه ، عمق و بافت را به ارمغان بیاورید.

افراد مشهور زیادی وجود دارد که هنگام ایجاد مدل های برنده برای موهای خوب ، ترفندهای خوبی را می دانند. خواندن راهنمای کارشناسی برای بیرون کشیدن آنها را ادامه دهید.

مدل موهای کوتاه برای موهای خوب
مدل مو برای موهای زیبا جنیفر لارنس

 

نکته اصلی ایجاد موهای کوتاه تر و کوتاه تر با یک سبک خرد شده ، اضافه کردن لایه لایه در بالا برای ایجاد توهم حجم و ارتفاع است ، در حالی که حاشیه های جارو با رنگ های چند تنی عمق بیشتری به سبک شما می بخشد و در عین حال کمک می کند تا کامل تر ظاهر شود.

لایه بندی واقعاً دوست شما در اینجا است. سام می گوید: "شکل چهره برای این سبک مهم نیست اما با ایجاد لایه بندی ، در نهایت روی شکل تأثیر می گذارید." به عنوان مثال چهره های گرد باید لایه های مربعی و برعکس شکل های مربع شکل را انتخاب کنند.

الهام بخش مشهور: جنیفر لارنس و کیت هادسون

مدل های مو برای موهای بلند بلند
مدل مو برای موهای زیبا Keira Knightley

از آنجا که موهای خوب سبک خود را به خوبی حفظ می کند ، گزینه های طولانی تر بهترین گزینه برای انتخاب یک ظاهر طراحی متنوع است. سام برنز ، عضو شورای سبک KMS و بنیانگذار Hare and Bone می گوید: "نکته اصلی که باید با موهای بلند به خاطر بسپارید این است که باید سالم به نظر برسد." is هیچ دلیلی برای داشتن موهای بلند ناسالم وجود ندارد زیرا این شرایط همیشه طول را تعیین می کند. اگر موهای ریز دارید ، لایه ها را طولانی تر نگه دارید زیرا لایه برداری فقط موها را نازک تر و پراکنده تر می کند.

صاف ، موج دار یا فرفری ، جهان صدف شما در اینجا است - این طولی است که بیشتر موهای ریز مو هنگام انتخاب سبکی که فرش قرمز کار می کند انتخاب می کنید.

الهام بخش مشهور: کیت ماس ​​، کیرا نایتلی و نائومی هریس

مدل های موی متوسط ​​برای موهای ریز
مدل مو برای موهای خوب Alexa Chung

با اطمینان می توان گفت سبک های متوسط ​​و متوسط ​​، همه اینها عصبانیت است ، که توسط متخصصان ما به عنوان یکی از بزرگترین روندهای مو سال 2019 مورد ادعا قرار گرفته است. hair موها با طول متوسط ​​بسیار مناسب به نظر می رسند ؛ سام به شما توصیه می کند که سبک های کامل تر و بدون شکافی داشته باشید. hair اگر موهای فرد مستعد سرخ شدن است ، بهتر است موها را در سمت طولانی تر نگه دارید. هر چه مو طولانی تر و سنگین تر باشد ، کنترل بیشتری خواهد داشت. "

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

آیا ورزشگاه موهای شما را خراب می کند؟

تمرین شما به علاوه فشار ناشی از محبوب ترین مدل های بدنسازی می تواند به رشته های شما آسیب برساند. در اینجا نحوه جابجایی راه خود در کلاس چرخش بعدی شما آورده شده است ...

باور کنید یا نه ، "مدل موهای بدنسازی" اکنون یک مسئله بسیار Googled است که نیاز به به اشتراک گذاشتن سلفی های ورزشی پر زرق و برق در Gram یک پدیده به طور فزاینده است.

اما بگذارید با آن روبرو شویم ، موهای بدنسازی با خیس خنک می شوند ، اگر آن را با یک ژل و اسپری درخشش دهید غرق عرق ، در واقع می تواند به رشته های شما آسیب برساند.

مایکل لدن ، مدیر خلاق آودا می گوید: "عرق حاوی نمکی است که می تواند موها را خشک کند." alt نمک اسمزی است به این معنی که رطوبت را از رشته ها خارج می کند. همین نمک ها می توانند به شکسته شدن رنگدانه ها در رنگ مو شما کمک کنند ، و منجر به رنگ پریدگی زودرس شود. "

علاوه بر این ، آب موجود در عرق می تواند باعث کشش رشته ها و به راحتی چسبیده شود.

راحت است که ما این راه حل را برای چگونگی ضد عرق کردن مدل های بدنسازی دریافت کرده ایم ...

 

قبل از تمرین
با ایجاد یک تهویه مطبوع از طریق موهای خود شروع کنید. این کار سدی بین عرق و رشته های شما ایجاد می کند.

Olaplex No 6 Bond Smoother ، 26 پوند ، Cult Beauty
مدل موهای بدنسازی Olaplex No 6 Bond Smoother، 26 پوند، Cult Beauty

الان بخرش
در طول تمرین
موهای خود را از گردن و پیشانی خود دور کنید تا از تماس با پوست عرق جلوگیری کنید.

لندن می گوید: "اما به یاد داشته باشید ، الاستیک مو بخصوص هنگامی که کار می کنید ، می تواند پارگی را پاره کند." use استفاده بیش از حد و مکرر از مضراب تنگ نیز می تواند باعث ایجاد فشار بیش از حد بر روی مو شود و ممکن است منجر به چیزی به نام آلوپسی کششی یا ریزش مو شود.

پیوند موی پارچه ای یا Invisibobble گزینه های ایمن برای مدل موهای بدنسازی است زیرا در رشته ها گرفتار نخواهند شد.

پیشانی ابریشمی چاپی پلنگ چاپی پیچ و تاب ، 69 پوند ، خالص-A-Porter
مدل موهای بدنسازی پیشانی ابریشمی چاپی پلنگ چاپ پیچ ، 69 پوند ، خالص-A-Porter

الان بخرش
کراوات موی ابریشمی زمرد ابریشم (6 بسته) ، 39 پوند ، خالص-A-Porter
مدل موهای بدنسازی Silke London Emerald Silk Ties Hair (6 بسته) ، 39 پوند ، خالص-A-Porter

الان بخرش
کراوات اصلی Invisibobble (3 بسته) در Pretzel Brown ، 4.99 پوند ، ظاهراً
مدل موهای بدنسازی Invisibobble کراوات اصلی مو (3 بسته) در Pretzel Brown ، 4.99 پوند ، ظاهر زیبا

الان بخرش
لندن توضیح می دهد: "در حالی که نان ها ، گره های بالا و میخ های بلند همه مدلهای ورزشی بدنسازی هستند ، حتماً در هر جایی که موهای خود را کراوات کنید ، متفاوت باشید تا از قرار گرفتن بیش از حد فشار در همان نقطه جلوگیری کنید." "همه چیز را نیز تغییر دهید - طرح های مو گزینه ای عالی و مهربان تر هستند."

بعد از تمرین
موثرترین روش برای محافظت از مو در برابر عرق ، دوباره فکر کردن در مورد رژیم موهای شما است.

شامپو خشک یک راه عالی برای جلوگیری از نرم شدن روغن است ، اما نکته اصلی استفاده از آن قبل از شروع عرق کردن است - نه بعد از آن.

لندون می گوید: "اگر موهای شما از عرق خیس شده است ، نشاسته موجود در شامپو خشک روی پوست سر می شود و به عنوان هوا خیس می شود." "این می تواند به رشد باکتری های ناخواسته و در نتیجه خارش و پوسته پوسته شدن پوست کمک کند."

به علاوه ، میزان الکل بسیاری از شامپوهای خشک که با عرق مخلوط شده اند ، رشته ها را به طور جدی خشک می کنند. "الکل برای" حمل "محصول از قوطی و روی موهای شما استفاده می شود. مشکل این است که ، الکل خیلی سریع تبخیر می شود و در نتیجه می تواند رطوبت را از موهای شما شلاق بزند ، و آن را خشن ، شکننده و شکننده می گذارد.

درعوض ، قبل از تمرین ، یک شامپوی خشک بدون الکل پیدا کنید و قبل از تمرین ، آن را اسپری کنید تا عرق اضافی را برطرف کنید تا قبل از آسیب برسد.

شامپو خشک آودا شامپور ، 24 پوند ، جان لوئیس

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

دستورالعمل های مراقبت از پوست باعث سردرگمی پوست شما شده است؟ در اینجا روال صحیح است

خواه شما دو مرحله یا هفت مرحله را ترجیح دهید ، ما مه را در روال مراقبت از پوست و سایر سؤالات متداول پاک کردیم

با داشتن حدود یک بازار bajillion موجود در بازار (پارک توپ) ، به راحتی می توان گفت که سفارش مراقبت از پوست اخیراً کمی گیج کننده است.

از اسید گلیکولیک گرفته تا سرم های ویتامین C گرفته تا رتینول و موارد دیگر ، برای بسیاری از ما روال مراقبت از پوست ما دیگر مورد پاک کردن و مرطوب کننده نیست. بنابراین اگر خودتان مرتباً از خود سؤال می کنید - چه کالایی را باید محصولات مراقبت از پوست خود را اعمال کنم؟ آیا من این کار را درست انجام می دهم؟ "، پس به خواندن ادامه دهید.

کسنیا سلوانوا ، بنیانگذار مشاوره پوست ، توضیح می دهد: "ترتیب و مراحل به نوع پوست شما بستگی دارد ، به همین دلیل هنگام خواندن بلاگ ها و مقالات آنلاین باید در نظر داشته باشید که شخص نوشتن می تواند نیازهای پوستی کاملاً متفاوت برای شما داشته باشد." / ن

‘به عنوان مثال ، پوست خشک و واکنشی نیازی به تونر ندارد و روغن ها برای هر پوست مناسب نیستند. یک راه خوب برای به یاد آوردن نحوه لایه بندی محصول عبارت است از: نازک تر ، محصولات مبتنی بر آب که ابتدا به دنبال محصولات غلیظ و پایه ای از روغن هستند و همیشه با SPF [در طول روز] به پایان می رسد.

در زیر برای استفاده از محصولات مراقبت از پوست ، طبق توصیه متخصصان ، یک صفحه ورق تقلب مفید پیدا خواهید کرد. توصیه می کنیم این مورد را برای مراجعه به آینده نشانک کنید.

 

سفارش مراقبت از پوست

سفارش مراقبت روزانه در روز
پاک کننده
اول از همه - صبح روز (و شب) صورت خود را با استفاده از بهترین پاک کننده و یک پارچه فلانل یا ماسلین گرم دست خود را بشویید.

تونر
اگر تصمیم به استفاده از آن دارید ، پس از پاک کننده این کار را انجام دهید ، اما اینکه آیا تونر واقعاً یک اقدام ضروری است ، به طور گسترده ای مورد بحث است. دکتر جاستین کلوک ، متخصص پوست ، می گوید: "من طرفدار زیادی از تونرها نیستم زیرا آنها اغلب پوست را تحریک می کنند."

کیت بانکروفت ، بنیانگذار Face the Future می افزاید: "همه انواع پوست به تونر احتیاج ندارند." "گاهی اوقات اسپری آبرسان گزینه بهتری است."

با این حال ، تونرهایی که حاوی AHA ها یا BHA ها هستند (مانند اسید گلیکولیک یا اسید سالیسیلیک) یک داستان متفاوت است زیرا آنها یک مرحله جوانه زنی در روال شما را فراهم می کنند. این بسته به میزان اسید ، می تواند به شکستن منافذ ، منافذ گرفتگی یا کند شدن گردش سلول های پوستی کمک کند.

سرم
در صبح ، ایده ی خوبی است که از چیزی مانند آنتی اکسیدان ها مانند سرم های ویتامین C استفاده کنید ، زیرا این ماده محافظت بیشتری در برابر آلودگی ها خواهد کرد. سرم های آبرسان در هر ساعت از شبانه روز قابل استفاده هستند. نام تجاری skincare لیست Inkey در ابتدا از سرم های درمانی و سرم های آبرسان (مانند اسید هیالورونیک) دوم استفاده می کند.

سفارش مراقبت از پوست

مرطوب کننده / روغن
بسته به نوع پوست خود ، حتما بهترین مرطوب کننده را برای پوست خشک ، بهترین مرطوب کننده برای پوست روغنی یا بهترین مرطوب کننده برای پوست ترکیبی انتخاب کنید.

کرم ضد آفتاب
از محافظت در برابر آفتاب باید هر روز استفاده شود ، به خصوص اگر در روال خود از اسید و / یا رتینول استفاده می کنید. ویرایشهای ما در مورد بهترین مرطوب کننده های SPF و بهترین کرم های خورشید را برای توصیه های ما مشاهده کنید.

سفارش لوازم آرایش شب
پاک کننده
با پاک کردن لوازم آرایشی و شستشوی چربی روزانه و تمیز کردن روز ، تمیز کردن مضاعف را در صورت تمایل ، مجدداً از پارچه یا پارچه قابل اعتماد خود استفاده کنید.

ماسک
سوالی که اغلب مطرح می شود ، این است که ماسک ها در کوره تمیز کننده تن و مرطوب کننده کجا قرار دارند؟ پاسخ کوتاه این است: بعد از تمیز کردن ، قبل از تمام مراحل مراقبت از پوست خود ، حدوداً دو بار در هفته.

دکتر کلوک می گوید: "در صورت استفاده ماسک ها می توانند هفته ای یک یا دو بار استفاده شوند." "من توصیه می کنم بعد از تمیز کردن عصر ، ماسک استفاده کنید ، سپس با سایر موارد معمول مراقبت از پوست خود را دنبال کنید."

تونر
سفارش مراقبت از پوست

رتینول (نباید با AHA / BHAs استفاده شود)
رتینول به دلیل داشتن یک معجون زیبا شناخته شده است ، بنابراین در روزهایی که آن را مصرف می کنید ، برای جلوگیری از هرگونه واکنش ، محصولات حاوی اسید را تعویض کنید. این می تواند پوست شما را نسبت به خورشید حساس تر کند ، بنابراین همیشه در عصر استفاده کنید و روز بعد از SPF استفاده کنید.

بسته به حساسیت پوست شما ، ممکن است در روزهایی که از رتینول استفاده می کنید به هیچ وجه از اسیدها خودداری کنید (بیشتر درباره دلیل بعدی) و اگر تازه به آن توجه دارید ، حتما آن را به تدریج معرفی کنید و با غلظت کم شروع کنید. .

کیت می افزاید: "دنبال کردن رتینول با هر نوع پوست موضعی دیگر ، ماده فعال ، ویتامین A را رقیق کرده و اثر بخشی آن را کاهش می دهد."

سرم
مجدداً به توصیه های قبلی Inkey List مراجعه کنید ، ابتدا سرم های درمانی را اعمال کنید - این شامل رتینول - و سرم های آبرسان دوم است.

مرطوب کننده / روغن
کارهای روزانه شبانه خود را با مرطوب کننده معمول یا بهترین کرم شب برای نوع پوست خود به پایان برسانید. و اگر پوست شما به خصوص خشک است ، یک روغن را در بالای لایه لایه کنید تا رطوبت آن بسته شود.

آیا محصولاتی وجود دارد که نمی توانند با هم استفاده شوند؟
بیشتر و بیشتر ما به طور مرتب از ترکیبات قوی پوست مانند اسیدها و رتینول استفاده می کنیم ، بنابراین مهم است که بدانیم کدام یک از مواد قوی مخلوط نمی شوند.

دکتر کلوک توضیح می دهد: "من از استفاده از چندین محصول با خاصیت تحریک کننده در همان زمان خودداری می کنم." ‘نمونه ای از این کار اجتناب از استفاده از AHA ها ، مانند اسید گلیکولیک ، و رتینول یا هر یک از کرم های رتینوئید بدون نسخه است. بسیاری از مردم حتی نمی توانند تحمل این موارد را در همان روز تحمل کنند ، بنابراین توصیه من این است که یکی یا دیگری را انتخاب کنید مگر اینکه توسط متخصص پوست توصیه شود. "

کیت موافق است

کدام یک از محصولات را نباید در طول روز یا شب استفاده کنید؟
cre کرمهای ویتامین A مانند رتینول یا رتینالدهید ممکن است باعث افزایش حساسیت به خورشید شوند و بنابراین باید در شب استفاده شود - و SPF باید صبح روز بعد اعمال شود. در مورد اسیدها نیز همین کار را می کند.

‘آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین C می توانند هم صبح و هم شب استفاده شوند ، اما از آنجا که نوعی محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و آلودگی ایجاد می کنند ، به نظر من معقول است که قبل از بیرون آمدن از درب جلو از آنها استفاده کنم.

چه تعداد اسید خیلی زیاد است؟
این روزها اسیدها تقریباً در هر فرم مراقبت از پوست وجود دارند ، از پاک کننده گرفته تا تونر ، سرم و مرطوب کننده. بنابراین برای چند محصول AHA / BHA که می توانید با استفاده از آن یک بار استفاده کنید ، حد ایمن چیست؟

دکتر کلوک توصیه می کند: "بستگی به این دارد که پوست شما تا چه اندازه واکنش نشان می دهد و به نیازهای فردی شما نیز بستگی دارد." ‘اسیدها به طور بالقوه برای پوست تحریک کننده هستند و می توانند باعث قرمزی ، لایه برداری و حساسیت شوند ، بنابراین بهتر است در صورت نیاز بالینی یک محصول را انتخاب کنید و سایر موارد را فقط به آن بیفزایید و پوست شما قادر به تحمل آن باشد. لازم نیست فقط از اسید استفاده کنید زیرا می توانید!

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]